2733
2734
عنوان

دوستان نی نی سایتم همه بیاین

84 بازدید | 2 پست

دوستان نی نی سایت فکر کنم دیگه همتون یکی از این سه تا کاربری های منو بشناسید 

رزا_خسته 

زندگیم_خداوند

و اینی که الان اومدم من یکساله درگیر بیماریم هستم علایم اول حالت تهوع بعد حالت تهوع دایمی بعد استفراغ بعد استفراغ دایمی بعد سوزش و درد معده و مری و بی اشتهایی، کاهش وزن ۱۲کیلویی تا سه ماه پیش و افت فشار و قند و یبوست و... 

اول بار گفتند از اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و علایم بدار و بدتر شد بعد گفتند معده فتق هیاتال و گاستریت و اعصاب قرص معده و اعصاب خوردم بدتر و بدتر شدم بعد گفتند هورمون و کبد و طحال و صفرا سونو و ازمایش دادم گفتند نه و باز اندو کردم گفتند میکروب و. گاستریت و رفلاکس و فتق هیاتال بارم قرص خوردم بدتر وبدتر و انگار قرص اصلا بهم اثر نداره و روز به روز علایم من داره بدتر و بدتر میشه 

من قراره یکشنبه برم دکتر شهرام نظری فوق تخصص گوارش و جراح گوارشی انجام میده به روش لاپاراسکوپی من باید فتق معده را عمل کنم دیگه خسته شدم ولی میترسم خیلی 

ان شاالله سلامتی کاملتو بدست بیاری

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘