2737
2734
عه گرگانی؟؟؟😍😍 آره یا اسدی یا اروس آخرین بار اروس گرفتم

اره نزدیکای اسدی هم هستم. خوشحالم از اشناییت. اروس نرفتم تاحالا ولی تعریفشو شنیدم

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره نزدیکای اسدی هم هستم. خوشحالم از اشناییت. اروس نرفتم تاحالا ولی تعریفشو شنیدم

منم خوشحال شدممم

البته من بابلی هستم ولی گرگان زندگی میکنم اینجام کسیو ندارم خیلی تنهام😭

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
2731
من ک هیچکدوم نمیخرم از کجا بیارم دانشجویی مرغم بزور میخوریم الان اومدم خونمون تعطیلات یکبار گوسفندی ...

دانشگاه غدا میده که

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
اخه عزیزم پودر سنجد کلم بروکلی و...بخور تا بدنت دچار کمبود کلسیم نشه

کمبود شدید دارم استخونام درد میکنن😭😭

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
پس چرا اینجا کیلویی 50 و 60 هست امروز خریدم

ازین سهمیه ها ۶۰تومنه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
منم خوشحال شدممم البته من بابلی هستم ولی گرگان زندگی میکنم اینجام کسیو ندارم خیلی تنهام😭

اخی عزیزم. چرا تنها کلی میشه دوست پیدا کرد

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2706