2733
2734
باحال بود من فقط عصبانیم از دسش بدی هاشو به یاد میارم حرص میخورم😂😂

اوایل تا میخواس حرف رفتن به جایی رو بزنه اشکم سرازیر میشد،ولی الان میگم کاش چند روزی بره جایی یه کم آرامش داشته باشم

من هفته ای ۱ بار می بینم همسرمو دارم دیوونه می شم هر دومون عصبی شدیم من که دیگه روزای آخر حسابی قاطی ...

منم همین .....دوسش دارم همه میگن چرا انقدر دوسش داری قیافه هم نداره من که میگم دوسش دارم اخه چشاش پر از محبته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدی هاشو به یادم میارم،دلتنگیم تبدیل میشه به خوشحالی که صورتشو نمیبینم

😂😂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

سال به سال نبینمش اصلا یادش نمیفتم

البته اینکه هنوز محردم تو این قضیه بی تاثیر نیست😆

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
2738
سال به سال نبینمش اصلا یادش نمیفتم البته اینکه هنوز محردم تو این قضیه بی تاثیر نیست😆

😂😂✊✊مجردا الان خوشحال باشین .....که اگه عاشق بشین درد رنج زیادی هم داره کلا لذت ببرین از مجردیتون😀😀

حتما خیلی اذیت کرده

نگو که دلم آشوبه،همین امروز نمونش تا لنگه ظهر خوابیده بعدم با دوستای احمقش رفته تفریح،پسرم انقد پشت سرش گریه کرد هلاک شد،مام تنهایی خونه نشستیم افسردگی گرفتیم،حالا این کارش خیلی کوچیک بود،بدونی چی میکشم از دستش،۲۳سالمه موهام سفید شده،انگار۵۰سالمه اصلا حوصله ی کاری رو ندارم،فقط گریم میاد

بیشتر از بیست روزه ندیدمش

حااااالم بده فقط گریه میکنم

گاهی هم از شدت دلتنگی دعوا میکنیم باهم

مثه دیشب🥺🥺🥺🥺🥺

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2706