2733
2734
عنوان

چنتا سوال

102 بازدید | 16 پست

بی بی چک چن روز بعد از رابطه درست نشون میده؟

تاریخ مصرف قرص اورژانسی سال به سال هس؟؟؟چجوره؟؟؟

برای سقط بچه در یزد کسی رو سراغ دارین؟

ادرسش کجاس؟

چن میگیرن حدودا؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاریخ مصرف قرص اورژانسی معمولا سه ساله هست. ولی رو خود قرص گوشه بالاش زده حتما. رو جلد همه ی قرص ها نوشته شده

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2728
2738
اخه چرا؟؟؟گناه داره طفلی        

بچه کوچیک دارم تازه کار جور کردم ، ی هفته ای میشه...کارمن از دست میدم‌...شرایطش ندارم، شوهرم دست بزن داره و جدا از اون به شدت خسیسه... خونمو توی شیشه میکنه با خسیسش...همینجوری پیر شدم دیگ توان ندارم... از حاملگی اول هم دل خوشی ندارم،حامله بودم کتکم زد و رفتم خوته بابام ... مامانشم میگفت هنوز نزده دندونات پر خون بشه ترجیح میدم دیگ خودمو توی عذاب نندازم...

بچه کوچیک دارم تازه کار جور کردم ، ی هفته ای میشه...کارمن از دست میدم‌...شرایطش ندارم، شوهرم دست بزن ...

خب توکه بچه نمی خواستی حواستو جمع می کردی .الان اون بچه چه گناهی کرده که به خاطر اشتباه شما به وجود اومده وحالا باید بدون اینکه خودس بخواد نابود شه.داری دستی دستی خودتو از چاله می ندازی تو چاه.حتما یه خیری توش بوده که خدا اون بچه رو بهت داده.بعدا خودت پشیمون می شی .خدام برکتشو از زندگیت به کل میبره..تاوان میدی

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃
2706