2726
عنوان

اه حوصلم سر رفت تو این جمعه کوفتی

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 103 پست
اخه گفتم بش پدرسگ😥😥 کلی فحش دادم صداش در نیومد اسنو گفتم مث اسفند رو اتیش شد الان نمیدونم خودم ...

بزا بیاد منت بکشه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نه عصبانی ام  میرم تو اتاق گریه هم میکنم دست پیشم میگیرم تهشم اون میاد منت کشی😝😝

منو ی بار حول داد رو تخت جوری جیغ زدم داد زدم کمرمممم وای نمیتونم تکون بخورم گریه میکردماااا

گریش در اومده بود فقط میگف ببخشید نمیخاستم حولت بدم

وای داشتم میمردم از خنده😑🤪

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه گفتم بش پدرسگ😥😥 کلی فحش دادم صداش در نیومد اسنو گفتم مث اسفند رو اتیش شد الان نمیدونم خودم ...

اوه اوه بد گفتی ک اگه واقعا مقصری ک باید پیشقدم شی ولی یاد اوری کن که دفعه اول و اخرش بوده ک دست روت بلند مکنه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
اوه اوه بد گفتی ک اگه واقعا مقصری ک باید پیشقدم شی ولی یاد اوری کن که دفعه اول و اخرش بوده ک دست روت ...

فکرشو بکن ب من دست نمیزنه میگ نامحرمی

دخترخالشو جوری بغل کرده بود

ی لحظه دلم میخاس فقط گریه کنم

2728
منو ی بار حول داد رو تخت جوری جیغ زدم داد زدم کمرمممم وای نمیتونم تکون بخورم گریه میکردماااا گریش د ...

وا..چه راحت روت دست بلند میکنه!

تو زندگی چکار میخواد بکنه!

یکم بیشتر فکر کن ها

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
فکرشو بکن ب من دست نمیزنه میگ نامحرمی دخترخالشو جوری بغل کرده بود ی لحظه دلم میخاس فقط گریه کنم

وااااا حالا اون محرمه؟؟ن ب اون ن ب این کارش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
فکرشو بکن ب من دست نمیزنه میگ نامحرمی دخترخالشو جوری بغل کرده بود ی لحظه دلم میخاس فقط گریه کنم

از اون اب زیره کاهاس پس کارت در اومده 😁

بزا بیاد منت بکشه 

نمیدونم چرا دلم براش میسوزه باباشم مریضه الان

هی داد میزد میگف الان بحث نکن با من میزنم لهت میکنم منم جیغ جیغ میکردم

از اون اب زیره کاهاس پس کارت در اومده 😁

میگ اون جای خاهرمنه برام ارزشی نداره

ولی ب تودست نمیزنم چون برام ارزش داری

چمیدونم والله

ی بار بغل کردمش تا ی هفته حرف نمیزد

اخي😍ني ني سلامت باشه😍😍و خودتون😊 ي فيلمي چيزي ببين تا بياد و بله بار اخرش باشه!همزمان ي مامانو ن ...

سلامت باشی...اره اومد باید ی جلسه توجیهی براش بزارم 😆😆😆

میگ اون جای خاهرمنه برام ارزشی نداره ولی ب تودست نمیزنم چون برام ارزش داری چمیدونم والله ی بار بغ ...

مگه محرم نیستین عقد یا صیغه؟

میگ اون جای خاهرمنه برام ارزشی نداره ولی ب تودست نمیزنم چون برام ارزش داری چمیدونم والله ی بار بغ ...

خو اوکی بگو مواظب باش حاملت نکنم 😆😆😆

2706