2410
2553
عنوان

کمک کمک پسرم به دنیا اومد *عکس تجربه واسه شیر دهی???

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 34 پست
نوک سینه ات رو  بگیر  از هاله دور اش بزار دهن بچه اگه فقط نوک رو بگیره زخم میشه فاجعه است.

وای من نوک سینه هام بزرگ بود بعد همچین ترک خورده بود خون میومد وقتی دخترم میخورد دلم میخاست جیغ بزنم از درد

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
عزیزم اینطوری برا نافش بهتره اذیت نمیشه

به نظرم نوزاد فقط باید سرهمی دکمه ای بپوشه هم پهلوی بچه بیرون نمیزنه هم مرتبه راحتم هست عوض کردنش

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من نوک سینه هام بزرگ بود بعد همچین ترک خورده بود خون میومد وقتی دخترم میخورد دلم میخاست جیغ بزنم ...

بخاطر اینه اینقدر بچه با لثه اش نوک رو گرفته اینجور شده  با هاله دور سینه ات بزاری دهن اش اینجوری نمیشه

2456

یکی ازین سرنگای گاوی بگیر

نوکشو ببر با چاقو

بدار از سر سینت

پیستون رو بکش

چندباره تکرار کنی نوک میاد بیرون

دوم 

از شیلد استفاده کن

من شیلد گذاشتم

البته خارجیش جواب داد

بچه چند روزی با شیلد خورد بعد سینه رو گرفت

ببخشید فضولی مباشه،چ!ماش رنگی شد مثل شوهرت؟!😁😂

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2714

اول بدوش که سینت شل بشه، چون وقتی سفته مکیدنش سخت تره..اونجوری احتمالا بگیره

منم سزراین بودم اولش شیر نداشتم، شیر خشک دادم، بعدش شیر که اومد سفت شد هرکاری کردم نخورد..بعد دیگه سینمو دوشیدم شل شد یکم اونوقت تونست بگیره

✨🌠good mood comes from inside
یکی ازین سرنگای گاوی بگیر نوکشو ببر با چاقو بدار از سر سینت پیستون رو بکش چندباره تکرار کنی نوک ...

اولی رو هیلی خوب و درست گفتی، منم نوک نداشت تو بیمارستان همین کارو کردیم خوب شد

✨🌠good mood comes from inside

اشتباه کردی شیشه بهش دادی

حالا دیگه اصلا نده

مگه معده ی بچه ی تازه متولد شده چقد جا داره ک شیرخشک دادی. عصبانی شدم خیلی. همون دو قطره شیری ک میومده برای بچه کافی بوده. 

صبوری کن تا یاد بگیری میدونم سخته منم این مراحلو گذروندم

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2706