2737
2734
عنوان

بیایید یه خاطره تعریف کنم براتون که هم ترسناکه هم خنده دار

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیییلی حس بدی بود خیلیییی اگه شما هم از خاطره ها دارید تعریف کنید

مطمعنی کارگره قصد بدی نداشته؟؟؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

وای من تنم یه جوری شد اخه یه بار برا منم پیش اومد یکی کلید انداخت رو در اپارتمانمون و همین طور محکم هول میداد من چون بچه ام پشت سر باباش گریه کرده بود درو از تو قفل کرده بودم ....رفتم از چشمی نگاه کردم تا مرد همسایه روبروییمون لخت اومده کلید انداخته رو در ما ...منم دست گذاشتم جیغ اونم هول شد فرار کرد...

2738
وای من تنم یه جوری شد اخه یه بار برا منم پیش اومد یکی کلید انداخت رو در اپارتمانمون و همین طور محکم ...

😨😨😨😨حتما مست بوده

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
همون بخدا منم اولین بارم بود اینجوریشو میدیدم 

شاید فکر کرده تنها هستی قصد بدی داشته

2706