2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامپیوتر که اصلا و ابدا  بزارش کنار

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728
اينا اخه خيلي فرقشون هست! انقدر تفاوت دارن كه خوب قطعا يكيش تو سليقت هست اون يكي نه😅😅😅

اخه بدیش اینه نمیدونم چی تو علاقمه . ولی صادقانه کامپیوترو بیشتر دوس دارم ولی بازار کار نداره

2738
اخه بدیش اینه نمیدونم چی تو علاقمه . ولی صادقانه کامپیوترو بیشتر دوس دارم ولی بازار کار نداره

كي ميگه نداره؟

كدوم دانشگاه قبول ميشين

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
کامپیوتر اگه برنامه نویسیت خوب نیس نرو ک به هیچی نمیرسی

خوب برنامه نویسی بلد نیسم اصن  باید برم که یاد بگیرم . ولی برنامه هارو خوب یاد میگیرم و به کامپیوتر علاقه دارم

خوب برنامه نویسی بلد نیسم اصن  باید برم که یاد بگیرم . ولی برنامه هارو خوب یاد میگیرم و به کامپ ...

من لیسانس نرم افزار دارم یه توصیه ای بهت کنم. اگه رفتی کامپیوتر از همون روز اولش شرو کن برنامه نویسی رو خودت یاد بگیری. کلاس برو تو خونه خودت از برنامه های کوچیک شرو کن و تمرین کن سی دی اموزشی بگیر و یه زبان و انتخاب کن و تا اخرش همونو ادامه بده و بهش مسلط شو اگه بتونی برنامه بنویسی نونت تو روغنه ولی اگه نتونی به هیج جا نمیرسی

ازاد😐 من رشتم تجربیه . پیراپزشکی راه دور میارم . گفتم برم دنبال علاقم 

خوب الانم ك علاقت كامپيوتره.

براي اين رشته ام اگر توش خوب باشي كار هست.

به قول دوستمون برنامه نويسي رو حتما ياد بگير.

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706