2737
2734
عنوان

لحظه ي ديدار نزديك است..............😓

191 بازدید | 17 پست

واي بچه ها همسرم و پسرم از يه سفر ٦ روزه دارن ميان. خيلي سخت گذشت اين چند روز برام. دلتنگي واقعا عذاب آوره. تمام ديشبو از ذوق خوابم نبرد الان هم با اينكه جاده ترافيكه و حالا حالاها فكر نكنم برسن بازم نمي تونم يه دقيقه بخوابم. از طرفي امروز تولد همسرم هم هست و براش كيك گرفتم و خونه رو تزئين كردم مطمئنم اصلا يادش نيست و حسابي غافلگير ميشه😍خيلي خسته ام. اما خوشحال! خدايا همه ي مسافرها سلامت به مقصد برسند.. 

🥰🥰🥰مبارک باشه بسلامتی برسن

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ...جمع تون جمع....دلتون گرم

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

تو چرا باهاشون نرفتی 

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

چشم دلتون روشن  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

الهی امین

واقعا خیلی سخته منم بشدت دلتنگ و نگران مامانم هستم

انشالله هفته دیگ مامان منم بسلامت از سفر برمیگردن منم مثه الان تو شاد میشم

راستی اسی جون شوهرت امروز تولدشه و داره میاد پیشت

منم هفته دیگ تو روز تولدم مامانم انشالله برمیگرده پیشمون

تورو خدا هرکی این تاپیک رو خوند واس سلامتی مامان منم و اینک بسلامت برگردن ی صلوات بفرسته

دو هفته ديگه زايمانمه. دكترم اجازه نداد😔

اشکال نداره 

انشاالله سال دیگه چهار نفره برید ☺

دوست داشتی از کیکو تزئینات خونه عکس بزار 

تولدشم مبارک باشه انشاالله همیه در کنار هم خوشبخت باشید 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
من چی بگم ک شوهرم دوماهه رفته دوره😧ی ماه دگ مونده😥تمام این دوماهو باش قهرم😟

واي نه! دو ماه😫 ايشالا زودي بگذره و همديگه رو ببينين. ولي همين الان برو بهش زنگ بزن حتما حتما.. زندگي كوتاست!!

2706