2726
عنوان

برای تربیت بچتون چه کارهایی انجام دادین؟حتی شده کوچکترین کارم بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 3974 بازدید | 251 پست
هرجا میگه همه خوششون میاد و دیگه تو کل فامیل بزرگ وکوچیک همینجور با احترام صداش میزنن😄

چه جالب خدا حفظش کنه

دختر منو کسی با لفظ خانم تو فامیل صدا نمیکنه

ولی خیلی بیشتر از سنش بهش احترام میذارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه مثل طوطیه جلوش کتک کاری نکنید اگه شوهراتون عصبی هستن بعدا یاد میگیره.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

وقتی میگه میترسم نمیگم اینکه ترس نداره میگم برام توضیح بده دقیقا از چی میترسی چرا میترسی و با حساسیت زدایی اروم اروم ترسشو برطرف میکنم مثلا اگه از گربه میترسه عکس یا عروسکشو براش میخرم یا بازی میکنم ک نقش گربه داشته باشه

یعنی میشه که بشه...
2728

یاد بدین اجازه بگیره برا دست زدن به وسایل دیگران

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
خودت ازاول یادش دادی یاصداش زدی باخانوم که به هنه میگه؟

اره کوچکترم بود با خانوم صداش میکردم وخودشم هنوز با خانوم خودش رو معرفی میکنه😄

مامان بزرگم خدابیامرز میگفت آقا وخانوم از خونه بلند میشه

هرجور با بچه ت تا کنی بقیه هم همونجور تا میکنن

با آقا وخانوم صداشون کنید

اره کوچکترم بود با خانوم صداش میکردم وخودشم هنوز با خانوم خودش رو معرفی میکنه😄 مامان بزرگم خدابیام ...

واقعا درسته

ازچندسالگی فهمید که اینجوری صداش میکنی؟

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
من واقعا بی دلیل دوسش دارم خو😄

بله بعدا دچار مشکل میشه عزیزم چون بی عیب میبینه خودشو میگه من هیج کاریم نکنم خوبم عیب از بقیست.

واقعا درسته ازچندسالگی فهمید که اینجوری صداش میکنی؟

خیلی کوچیک بود الان ۴ سالشه از همون موقع که حرف زدن بلد شد خودشو با خانوم معرفی کرد و وقتی تعجب و تحسین اطرافیان رو دید ذوق میکرد وتشویق شد همینجور

بله بعدا دچار مشکل میشه عزیزم چون بی عیب میبینه خودشو میگه من هیج کاریم نکنم خوبم عیب از بقیست.

نه عیباشم بهش میگم عزیزم

اما بهش میگم کار بدم کنی از دوست داشتنم کم نمیشه

میگم کارت بد بود اما خودت همیشه عشقمی

میدونی من خودم اعتماد به نفسم پایین بود

موهام فرفری بود همیشه قایم میکردم خجالت میکشیدم

الان دخترم موهاش بور وفرفریه انقدر قربون صدقه موهاش میرم موهاشم دوس داره

خودم خیلی اذیت شدم بخاطر اینا

دختربچه واقعا نیاز داره به تعریف وتحسین

وقتی غدا نمیخوره دنبالش نمیدوئم  وقتی گریه میکنه اگه درخواستش غیر منطقیه با حوصله براش توضیح م ...

مثلا اگه بستنی براش ضرر داره توضیح میدی چون سرماخورده ضرر داره وبهشم نمیدی تاخودش اروم بشه درستع؟

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
[QUOTE=102071701]چندتاازقانونا  مثلا حتما قبل خواب مسواک بزنن لباس خواب بپوشن به همه شب بخیر م ...

زیاد با چار چوب تعیین شده باهاشون رفتار نکن عزیزم بعدا دچار مشکل میشن. چون فردا روزی زن گرفتن شاید با این چارچوبا و قوانین بزرگ نشده باشه و تو سیستم بچه های شما یه ادم بد شناخته میشه. 

2706