2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا کمکم کنید

465 بازدید | 45 پست

سلام من ۲۴سالمه یه دختر یکسال ونیمه دارم ک با من زندگی میکنم شوهرم بیمار روانیه طوری ک دائم بهم فحاشی میکرد منم ناچار شدم ترکش کنم الان ۵ماهه ک جدا زندگی می‌کنیم برا طلاق اقدام کردم با اینکه حق طلاق داشتم دادگاه لحظه آخر رایشو برگردوند و الان بلاتکلیفم ...تو این مدت شوهرم خیلی اذیت میکنه طوری ک مثلا مبرم بیرون جلومو میگیره شرو میکنه فحاشی بددد مثلا تو سوپر مارکتی بهم گف جن...ده ..تصور کنین هروقت ک دلش میخواد میاد بچرو میگیره وگرنه شر میندازه اگه جایی باشم توروخدا یکی بگه چیکار کنم دیگه خسته شدم دوس دارم بزارم برم ولی تهدیدم کرده ک خانوادمو میکشه نگین موقعی ک میاد تو کوچه فحش میذه شاهد بگیرم ک هیشکی شهادت نمیده چون همه ازش میترسن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا کمکت کنه فقط😔😔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

خدایش کاری کن کمتر بچه رو ببره و حتما سرپرستی بچرو به عهده بگیر

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706