2726
عنوان

یه تجربه از عفونت و زخم دهانه ی رحم

1936 بازدید | 12 پست

سلام دوستان. اگه تاپیک های قبلی منو بخونید میبینید که من تتبلی تخمدان دارم. البته اینم بگم که من هیچ نشانه ای از تنبلی تخمدان نداشتم. نه اضافه وزن نه موی زاءد و نه جوش و نه.... فقط پریودهام اینطوری بود که قبل پریود سه چهار روز لکه بینی قهوه ای داشتم. بعد سه چهار روز پریود میشدم به رنگ خون روشن و باز بعدش دو سه روز لکه بینی قهوه ای. البته پریودامم کاملا منظم بود. تا اینکه رفتم دکتر و گفت هم عفونت داری هم زخم. بعد معاینه تا چند روز بشدت احساس درد و سوزش داشتم و همش ترشح خون آلود و چرکی. ولی داروهای عفونت  و زخم و پماد رو ادامه دادم‌. این ماه نه لکه بینی قبل پریود داشتم نه لکه بینی قهوه ای بعد از پریود... خیلی خوب بود. شایدم دلیل باردار نشدنم این بود‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستم بگم که لکه بینی قهوه ای چه قبل پریود و چه بعدش و چه وسط سیکل اصلا طبیعی نیس... من فکر میکردم کاملا طبیعی هست و همه اینطوری اند... ولی این ماه اصلا من لکه بینی نداشتم. پریودم فقط خون شفاف بود که سر هفت روز تموم شد. این لکه بینی ها بخاطر زخم و عفونته. شما هم اگه این لکه بینی ها رو دارید حتما عفونت و زخم دارید که باید درمان بشه

2728

عذر میخام

منم حالتای شمارو دارم

ترشحات خونی و چاقی

پریودام قبلا منظم نبود

داروهاشون چی هستن میشه بهم بگین

من دفترچه ام تهران باید تمدید شه...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

اره ممکنه عزیزم

تنبلی تو سونو مشخص میشه؟؟

من دوبار تا الان از 2 سال پیش سونو واژینال دادم تو هیچکدومشون نگفت تنبلی و فلان پس ینی ندارم؟

تو یکیش که روز یازده تخمک گذاریمم بود فولیکول 15 داشتم دکتر گفت عالیه ولی چون دراقدام نبودم برام مهم نبودش الان کنجکاو شدم فقط

راسی من زخمم داشتم ولی زخمم ارثی بود چون مامان و خواهرمم داشتن و با دارو اوکی شد و یکم التهاب موند که اونم هفته بعدیش دکتر امپول دادم گفته شش روز دیگه بیا وقتی رفتم گفت کاملا از بین رفته نگران نباش زخم مشکلی نداره زود اوکی میشه با دارو

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹

عزیزم من پریودام کاملا منظم بود. فقط چند روز قبل پریود لکه بینی قهوه ای داشتم. بعد سه چهار روز پریود با رنگ روشن و باز لکه بینی قهوه ای... شما میگی پریودات نامنظمه و اضافه وزن داری... درحالی که من کمبود وزن دارم. فکر نکنم درد من و شما یکی باشه... ولی به هرحال داروهای من پماد واژینال داوالاگ بود و قرص مترونیدازول و افلاکسیسن

اره ممکنه عزیزم تنبلی تو سونو مشخص میشه؟؟ من دوبار تا الان از 2 سال پیش سونو واژینال دادم تو هیچکد ...

بله توی سونو مشخص میشه. من اصلا هیچ نشانه ای از تنبلی تخمدان نداشتم ولی توی سونو گفتن تنبلی داری