2726

کاری ک انجام میدم خودم و از یوتیوب یاد گرفتمو میزارم براتون

دو تا سیب زمینی متوسط و ی دونه خیار (الی 2 تا) رو برمیدارم..سیب زمینی رو پوست میگیرم (پوستارو نگه دارید) بعد با خیار(با پوست) رنده میکنم تو ی ظرف...ی مقدار کوووچولو آبشو میگیرم و  تو ی ظرف دیگ میریزم(این واس پف چشم خوبه و سیاهی زیر چشم) بزارید تو یخچال..صبا بعد بیدار شدن با پد بزنید زیر چشم...بعد پوره هارو داخل جا یخی یا قل قلی کنید و بزارید تو فریزر و روز یا شب ی بار بمالید روی پوست صورت حدقل 20 مین بمونه..تا اینجا واس پوست

حالا مو...اون پوستای سیب زمینی ک نگه داشتیدو با یکم اب بزارید بجوشه..ب جوش ک رسید ی سیر با پوست از وسط نصف کنید و در ظرفو بزارید نیم ساعت بمونه ..خنک ک شد داخل اسپری کنید و استفادش کنید مثل سرکه سیب

رشد مورو زیاد میکنه و تقویتیه

اگ شد عکسشو براتون میزارم الان

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

فقط اینکع...ب مدت ی هفته ای ده روزتون درست کنید و داخل فریزر بزارید...ک خاصیتش ازون ب بعد کم میشع

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاثیر داشت؟

خیار مرطوب کننده ی پوسته...ابرسانه..سیب زمینی ک جوان سازیو سفید کنندس

واسه زیر چشم چیز دیگ ایم بلدی استارتر؟مرسی واسع تاپیکت😍😘

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
استارتر فقط امضات😂😂😂😂👍👍👍👍

یروز بعد از اینکه یهو آن شدم دیدم الکی کلی کامنت منفی توپیدن بهم تصمیم گرفتم این انشارو بنویسم😂

واسه زیر چشم چیز دیگ ایم بلدی استارتر؟مرسی واسع تاپیکت😍😘

ن عزیزم...من همچین مشکلی ندارم کلا..اون آب پوره هارو برای مامانم گرفتم

ن عزیزم...من همچین مشکلی ندارم کلا..اون آب پوره هارو برای مامانم گرفتم

ممنون ب هر حال عالی بود

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706