2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام عزیزم  اره من دارم میخونم 😍😍😍 خیلی رشته جدابیه

سلام عزیزم

تو این رشته خیاطی هم یاد میدن؟و برای طراحی لباس باید از قبل طراحی واینا بلد باشی؟

منم خیلی دوسش دارم،ولی میترسم با تصوراتم فرق داشته باشه

[QUOTE=102068851]سلام عزیزم تو این رشته خیاطی هم یاد میدن؟و برای طراحی لباس باید از قبل طراحی واینا بلد باشی؟[/QUOTE

سلام عزیزم بعله طراحی لباس شب و عروس .هم خیاطیه هم تو دانشگاه طراحیه و خیاطیه دبیزستان فقط خیاطی یاد میدن دانشگاه هم طراحی هم خیاطیه ن نیاز نیس چیزی بلد باشی یادت میون دیگه

سلام عزیزم تو این رشته خیاطی هم یاد میدن؟و برای طراحی لباس باید از قبل طراحی واینا بلد باشی؟

سلام

ببین عزیزم ابن رشته روکه بخوایی بری بایدعلاقه وتواناییشوواقعاداشته باشی

مثلامن تئوریم ۲۰بودوبه این رشته بشدت علاقه داشتم ولی واقعاتواناییشونداشتم واولش خیلی ادیت شدم

من کاردانش میرم

توکاردانش عملیش بیشتره یعنی سال دهم هفته ای سه روزکارگاه داری وهمش دوخت ودوزودرکناراون اگههههههه اوناصلاح بدونن طراحی یادمیدن وگرنه توکاردانش طراحی ندارن فقط دوخت ودوزه

ولی فنی حرفه ای که بخوایی بری تئوریش بیشتره وعملیش کم وطراحی ودوخت ودوزیادمیدم

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
سلام ببین عزیزم ابن رشته روکه بخوایی بری بایدعلاقه وتواناییشوواقعاداشته باشی مثلامن تئوریم ۲۰بودوب ...

من برای دانشگاه میپرسم،دبیرستان تجربی بودم عزیزم

الان خیاطی بلدم،ولی طراحی نه.میترسم برم طراحی لباس وهیچی یاد نگیرم🙈

2706