2737
2734
عنوان

ضایع ترین تیپی که توعروسیا دیدین...😯

| مشاهده متن کامل بحث + 14937 بازدید | 276 پست
خودم وقتی بچه بودم با مانتو اپل دار ومقنعه رفتم قاطی مردا رقصیدم 😂 سیبیلم داشتم😅 تازه مقنعه امم ...

چ لاکچری بودی تو😂😂😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس یه لباس خیلی شیک پر از سنگ دوزی و گرون قیمت پوشیده بود ولی زیرش زیر سارافونی سفید پوشیده بود و ...

واییی😧😧😖

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

واي يادم ننداز🤦‍♀️

تو ي عروسي مستاجر همسايه عروس بدون دعوت اومده بود

ي جوراب شلواري نااااازك پاش بود كه شورت سفيدش كه كشش گلوله بود كااااملا ديده ميشد با ي تيشرت كوتاه خيلي زشت

واي خيلي بد بود همش ميرقصيد هيچ كس هم نميشناخت اين كيه

2731
2738

جالبتر اونایی که پایین لباسشون بازه داماد که میاد تو سالن یه شال میندازن سرشون وسط دارن میرقصن😅😂

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

خانوما الان ساپورت مشکی با لباس کوتاه قرمز خز شده..رعایت کنید توروخدا😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

یه خانومه هم یه نیم تنه مشکی پوشیده بود با یه دامن خیلی کوتاه که پایینش ریش ریش بود بعد با اعتماد به نفس عربی میرقصید و قتی میرقصید ک و ن ش معلوم میشد

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
جالبتر اونایی که پایین لباسشون بازه داماد که میاد تو سالن یه شال میندازن سرشون وسط دارن میرقصن😅😂

این نشون میده ک اعتقادات هنوز نمرده😂😂😂😂😂

2706