2726
عنوان

ضایع ترین تیپی که توعروسیا دیدین...😯

| مشاهده متن کامل بحث + 14937 بازدید | 276 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زير سارافوني زير لباس مجلسي،بگو آخه اسكل مجبوري مگه؟يا رومي رومي يا زنگي زنگي

وای حرف دل من 

من خودم لباس پوشیده میپوشم و باحجابم تاحالا هیچوقت اینکارو نکردم ترجیح میدم لباسم‌پوشیده باشه و استیندداشته باشه نه اینکه برم لختی بخرم بهد زیرش زیرسارافونی بپوشم 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2728

این عروسی فامیلای شوهرم بود تو خونه: یه نفر بود یه شلوار جین(از این کاغذیا که گشاده و تو خونه میپوشن) دم پاچش کش بود وسط تابستون با جوراب اسپورت سفید و یه پیرهن نخی چارخونه گشاد اصن یه وضعی بود فقط باید میدیدن گفتنش فایده نداره بعدم همش وسط بود همه مدل رقصی هم کرد،فکرم میکرد خیلی اینکارس خخ

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
خودم وقتی بچه بودم با مانتو اپل دار ومقنعه رفتم قاطی مردا رقصیدم 😂 سیبیلم داشتم😅 تازه مقنعه امم ...

😂😂😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
یک عروسیم رفتیم جاری یک لباس پرکار عروس تنش بود مدل ماهی و تاج بعد راه میرفت میگفت عروس حسوده چشم دی ...

هروسی دوستم جاریش قدکوتاه و ریزه...ی تاج گذاشته بود دو برابر هیکلش..حس ملکه بودن داشت...والا اون تاج و عروس میذاره ن جاری!!!!

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

یه خانومه تاپ پوشبده بود که انگار به زور کشیده بودش پایین تا زیر باسنش اورده بود بدون ساپورت یا شلوار با کفش پاشنه بلند یسره هم وسط بود داشت میرقصید حرکات سسکی میکرد همه اومدن کنار نگاهش میکردن فقط بعدا عروس بهم گف ک حتی دعوت هم نبوده

اونایی که فکر کردن مرده باحالتر از خودش بودن. سایز سینه ۸۵ مرده؟؟؟!!!@

به خدا ازپشت کپی مردا بود از جلو یه دفعه گوگولیاش معلوم میشد میفهمیدی دختره،منم اول دیدم پشتش بهم بود گفت عههه این مرده کیه این وسط😐

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
خودم وقتی بچه بودم با مانتو اپل دار ومقنعه رفتم قاطی مردا رقصیدم 😂 سیبیلم داشتم😅 تازه مقنعه امم ...

آرههه‌.تواون تاپیکت که پربازدیدشدی گفتی ...یادمه😂😹

این سومین کاربریمه😅😅😅
2706