2726
عنوان

کسی میدونه قلب بچم کی تشکیل میشه؟

184 بازدید | 34 پست

بچه ها میشه بکید خیلی مهمه 

۲۰ تیر تاریخ اخرین پریودم بوده

شوهرم ممیداره به کسی بگم حاملم میگه باید قلبش وتشکیل بشه بعد😑 خیلی زشته به نظرم😣

چه شوهره فهمیده ای 😉😉

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هعته ۷ یا ۸ بری سونو میگه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

همسرت کار خوبی میکنه عزیزم شما هفته ی بعد بری سونو انشالله صدا قلبشو‌میشنوی

الان شش هفته و یک روزته

من هفت هفته و چهار روز رفتم سونو

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

عزیزم ۸ هفته باید بری سونو اونوقت قلب بچه رو نشون میده... شوهرت درست میگه تا صدای قلبشو گوش نکردی به کسی نگو بارداری... منم اول که رفتم دکتر چون لکه بینی داشتم دکترم گفت احتمال بارداری خارج از رحمه منم به همه گفته بودم که باردارم و حس خیلی بدی داشتم ولی خداراشکر یه هفته بعدش رفتم سونو دکتر گفت نه خارج از رحم نیست 

واقعا فهمیدس الان😑 خجالت میکشم برم بگم سلام مامان ۲ ماهمه😑

نه چه اشکال داره بگو تازه فهمیدم منم نمیخوام فعلا بگم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد مثل بارداریای قبلی من باید به همه جواب پس بدی

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
میشه بگین من چند هفتمه؟ ۲۵ تیر اخرین پریودیمه

عزیزم پنج هفته و سه روزی 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2706