2733
2734

دیروز دندونام خییییلی درد میکرد...سه تاشون شکسته...شوهرم موسسه کلاس داشت...منم تنهایی رفتم دکتر...بسته بود...رفتم از دندونام عکس گرفتم...رفتم به یه دکتر دیگه نشون بدم،اونجا هم بسته بود...همینجوری حیرون تو خیابونا میگشتم، یهو دیدم پدرو مادرشوهرم با ماشین از کنارم رد شدن و باهام چشم تو چشم بودن و نگام میکردن...چند بار بهشون سلام کردم و دست تکون دادم، اما برام واینستادن و من با تاکسی رفتم خونه...فکر کنین! یعنی منو دیدن و سوار نکردن،تو آفتاب داغ😔

وایستین که هنوز خیییلی ادامه داره😢

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یادم افتاد امروز روز پزشکه و خواهرشوهرم پزشکه... همینجور تو خیابون میگشتم که براش یه کادو پیدا کنم...آخه برعکس خانواده ی شوهرم،تو خانواده ی ما،هدیه دادن خیییلی مرسومه و شاید باورتون نشه که اگه به کسی کادو ندم، دلم میگیره...آخه کادو دادن رو خیییلی دوست دارم، در همه ی مغازه ها بسته بود... و دیگه رفتم خونه... شبش میخواستیم بریم خونه ی خواهرم...و بعدش با خواهرشوهر کوچیکم قرار گذاشتیم که بریم پارک و خواهرشوهر بزرگم که پزشک هست رو سورپرایز کنیم، شوهر خواهرشوهر کوچیکم خیییلی باحال و پایه هست...رفته بود یه کیک خوشگل سفارش داده بود که روش شکل قرص و گوشی پزشکی بود...خییییلی خوشگل بود...و سه تا گل رز خوشگل خریده بود...درحالی که خواهرشوهرکوچیکم اصلا خوش سلیقه نیست و اصلا اهل کادو دادن نیست... حالا ادامش😔

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728

یعنی مراسم دیشب رو من و داماد اون خانواده برگزار کردیم... تو خونه ی خواهرم همش حرص خوردم که زود برسیم به پارک و دیر نشه...حتی خانوادمو درستو حسابی ندیدم... بلندشدیم رفتیم، در یه گالری رسیدیم،به شوهرم گفتم وایستا که یه کادو بخرم...وایستاد، رفتم یه لیوان دمنوش خوری خریدم با پول خودم ۳۹ هزار تومن... شوهرم تو کوچه بلند بلند سرم داد میزد که به چه حقی برا این چیزا پول میدی؟! حق نداری پولاتو خرج کنی و بهم فحش هم میداد...فکر کنین...خودش با من بود موقع خرید! دید که قیمتش چقدره... میتونست نخره...اما دلیل دادو بیداد کردنش این بود که برا کس دیگه ای یا برا خودم خرید نکنم...برا خرید خواهرش ناراحت نبود...اما میخواست منو بترسونه که برا خودم و خانوادم چیزی نخرم...

2738

مطمینی دیدنت و سوارت نکردن

آخه بعضی وقتا آدم یه جایی رو نگاه میکنه و حواسش نیست و 

سوءتفاهم میشه

آدم فکر میکنه دیدنت و در حقیقت ندیدنت

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

سوارماشین هم که شدیم،وحشتناک رانندگی میکرد که منو بترسونه...بعدشم گفت وایستا الان میرم پسش میدم...اما اصلا این کار رو نکرد...فقط میخواست منو اذیت کنه... اما وقتی رسیدیم تو پارک، خواهراشو بغلش گرفت و گفت خیلی دلم براتون تنگگگ  شدده  و کلی قربون صدقشون رفت...من و دامادشون با تعجب نگاه میکردیم... بعدشم کلللی باهاشو گفت و خندید و نصفش هم مسخره کردن من بدبخت بود...و بقیه موضوعات هم مسائل و برنامه های خصوصی بود که براهم زندگیاشونو ریختن رو دایره و شوهرم و خواهرش رخت خواباشونو وسط پهن کرده بودن و درباره ی رابطه های ج  نس  ی شون باهم حرف میزدن... باورتون میشه؟!یعنی ما تو خونه خودمونم امنیت ندارم...چون همه از مسائل خصوصیمون خبر دارن...

دیشب که تموم شد...شوهرم تا صبح منو بیدار داشتو میگفت من مریضم  برام دمنوش بیار، خوراکی بیار، اینو بیار اونو بیار...درحالی که تا قبلش هیچ اثری از مریضی نداشت...امروز میبینم خواهرشوهرم عکس کیک و گل و کادوی دیشبو گذاشته و کنارش نوشته ممنون خواهر و برادر عزیزم... ای خداااا میبینین؟! خواهر و برادر عزیزش که کاری نکردن...برادرش که دل منو خون کرد...شما بودین چیکار میکردین؟! از غصه دارم دق میکنم

2706