2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا بودم

عزیزم.من میخوام پیام نوربرم.خب...بعدزبان انگلیسی بردارم.هرترم یعنی چندماه..واحدیعنی چی..هزینش چجوریه

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
2728
عزیزم.من میخوام پیام نوربرم.خب...بعدزبان انگلیسی بردارم.هرترم یعنی چندماه..واحدیعنی چی..هزینش چجوریه

هر ترم هر چند تا واحد بخوایی می تونی انتخاب کنی 

سقفشم ۲۴ واحده 

وحد هم مثلا زبان عمومی ۲ واحده یا مثلا تنظیم خانواده ۲ واحده

هر ترم هر چند تا واحد بخوایی می تونی انتخاب کنی  سقفشم ۲۴ واحده  وحد هم مثلا زبان عمومی ...

هرترم چندماه میشع..اول هرترم بایدشهریه بدیم؟

هر سال تحصیلی دو ترم هست مهر تا بهمن و بهمن تا خرداد هزینه رو می تونی از اینترنت سرچ کنی چون می خیلی سال پیش بودم و هزینه ها فرق کرده واحد های درسی هم بستگی به درس داره زمانی اونم به طور دقیق می تونی درس ها را سرچ کنی در نت و ببینی 

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
هرترم چقدردرمیاد500تومن درمیاد؟کلاساشومیشه نریم؟

میشه نری از ۵۰۰ احتمال زیاد بیشتر هست

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
هرترم چندماه میشع..اول هرترم بایدشهریه بدیم؟

چهار ماه بله اول باید بدی

میشه گفت واحد نوعی تقسیم بندی درس ها هست

هر ترم 3ماهه شهریه ثابت رومیدید متغیر هم تا قبل گرفتن برگه حضور در امتحان باید واریز کنی اکثر درسا ...

من بعدچندسال تازه میخوام واسه لیسانس بخونم.ازمون ک نمیخواد نه؟

2706