2410
2553
عنوان

حاملم مشت زد تو شکمم توروخدا بیاین بجها

| مشاهده متن کامل بحث + 4206 بازدید | 87 پست
پول نداره😔

خب به خانوادش زنگ بزنه .😭

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
باید بری بیمارستان اورژانسی سونو کنن ‌و از شوهرت شکایت کن خواهش میکنم سر سری نگذر حالا که بچه دار شد ...

دقیقا نی نی سایت مشکلیوحل نمیکنه بایدخودش ک الانم بهونه داره پیگیری کنه شایداین اتفاق هم ازطرف خداس تاقبل بدنیااومدن نی نی شوهراسی ادب شه واخلاقش خوب باشه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

احتمال سقطش هست...

یکی از فامیلامون بچه اش کفش رو پرت کرد سمت مامانش ، زد تو شکمش... بچه هم سقط شد دوقلو هم بودن...

ولی همه چی دست خداس ، بخواد میشه نخوادم نمیشه.. ولی حتما برو دکتر انشاالله هرچی خیره همون بشه ...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
بیخیال بابا. شاید حرفم ناراحتت کنه ولی بذار سقط بشه راحت شه بیچاره. زنی ک یه قرون پول تو کیفش نیست چ ...

بچه ای که تو این شرایط بخواد زندگی کنه نیوفته هم خودش خودشو میکشه

زنگ بزن اورژانس میان مجانی میبرنت بیمارستان اونجا هم رایگان چک میشی. همونجا از شوهرت شکایت کن. مامور میره سراغش. بعدشم مستقیم برو خونه بابات. اینکارهارو نکنیریعنی خیلی بیغیرتی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
بچه ای که تو این شرایط بخواد زندگی کنه نیوفته هم خودش خودشو میکشه

والا... بیشتر زنا اصلا برا خودشون ارزش قایل نیستن. اول ببینید شرایطتون چجوریه؟ شرایط خودت خوبه یا نه. بعد بچه بیارید؟ حالا فرض کن این خانم اصلا با شوهرش دعواش نشده. ولی بارداره و شوهرش خونه نیست ی دفه حالش بد میشه تا یکی بهش برسه و نجاتش بده نباید خودش بتونه و پول داشته باشه برسه ب درمونگاهی جایی؟ عجیبه والا 😟

2706