2703
2553
عنوان

حاملم مشت زد تو شکمم توروخدا بیاین بجها

| مشاهده متن کامل بحث + 4206 بازدید | 87 پست

😨😨😨😨😨😨😨😨😨واقعا چرابعضی ازمردااینجورین؟اخه ب بچه خودشم رحم نمیکنه؟ عزیزم به خداتوکل کن خدانگه دار بچت وخودت هس مطمئن باش

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باید بری بیمارستان اورژانسی سونو کنن ‌و از شوهرت شکایت کن خواهش میکنم سر سری نگذر حالا که بچه دار شدی حداقل درستش کن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

وای،خدا 😐😐😐

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2714
تا فردا چیزیم نمیشه؟

همین الان برو چرا فردا

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

اگر میتونی یا سقط کن یا طلاق بگیر با این آدم فایده نداره 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
تا فردا چیزیم نمیشه؟

ببین عزیز چرا به هیچکس گوش نمیدی شما؟؟؟ 

همه میگن باید بری دکتر و زنگ بزن از یه فامیل یا آشنا کمک بگیر و خودتو برسون به درمانگاهی جایی، حالا شما هی یه چیز دیگه میگی

ازیکی قرض کن برو دکتر مگه الکیه با مشت 

توروخدا چرا از این مردا بچه دار میشید چرا وقتی پول ندارید بچه دار میشید بخدا قصدم سرزنش نیست ولی اون بچه گناه داره به والله گناه داره بعدم اینجا که دکتر نیستن پاشو برو حداقل بلایی سر بچه نیومده باشه

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2706