1421
1411
عنوان

حاملم مشت زد تو شکمم توروخدا بیاین بجها

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 87 پست
میترسم باباهه بچرو بکشه والا اینگار تعادل روانی نداره چه ابن ملجمی مشت میزنه تو شکم زن حامله؟

دراین که باباش بویی ازانسانیت نبرده شکی نیست

ولی اینکه ازترس باباش برداره خودش بچشوبکشه اصلا کارانسانی نیست 

گناه داره بچه 

حق زندگی داره به دنیابیادخداش بزرگه خودش نگهش میداره

دکترزنان

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏
عزیزم حتماحتماحتما بایدبری دکتر،اگه خونریزی یا لک بینی نداری نگران نشو مامان منم سر بارداری خواهرم ...

مامانت مشت میزده ن خدارشکر لک ندارم فقط زیر دلم سفت شده یا قران 

یا امام حسین 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

😨😨😨😨😨😨😨😨😨واقعا چرابعضی ازمردااینجورین؟اخه ب بچه خودشم رحم نمیکنه؟ عزیزم به خداتوکل کن خدانگه دار بچت وخودت هس مطمئن باش

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
مامانت مشت میزده ن خدارشکر لک ندارم فقط زیر دلم سفت شده یا قران  یا امام حسین

با کپسول گاز زده بوده

برو اورژانس بیمارستان اگه دفترچه داری پول زیادی نمی گیرن 

❤دنیای من دخترم😜
1432
تا فردا صبر کن برو بهداشت محلتون  .از ی همچین موحود وحشییی برا چی باردار شدی ؟ اینده بچه ا ...

تا فردا چیزیم نمیشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم

باید بری بیمارستان اورژانسی سونو کنن ‌و از شوهرت شکایت کن خواهش میکنم سر سری نگذر حالا که بچه دار شدی حداقل درستش کن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
تا فردا چیزیم نمیشه؟

همین الان برو چرا فردا

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
1427
دردداری

ن فقط یذره سفت شده زیر شکمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر میتونی یا سقط کن یا طلاق بگیر با این آدم فایده نداره 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
تا فردا چیزیم نمیشه؟

ببین عزیز چرا به هیچکس گوش نمیدی شما؟؟؟ 

همه میگن باید بری دکتر و زنگ بزن از یه فامیل یا آشنا کمک بگیر و خودتو برسون به درمانگاهی جایی، حالا شما هی یه چیز دیگه میگی

التماس دعا🙏🏻🙏🏻

ازیکی قرض کن برو دکتر مگه الکیه با مشت 

توروخدا چرا از این مردا بچه دار میشید چرا وقتی پول ندارید بچه دار میشید بخدا قصدم سرزنش نیست ولی اون بچه گناه داره به والله گناه داره بعدم اینجا که دکتر نیستن پاشو برو حداقل بلایی سر بچه نیومده باشه

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1391