1421
1411
عنوان

حاملم مشت زد تو شکمم توروخدا بیاین بجها

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 87 پست

من که میگم برو بنداز این بچرو پس فردا شاید مشت بزنه تو سر و صورت این بچه   

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
برودکترازش شکایت کن تاازوحشی گری دس برداره

کدوم دکتر زیر دلم سفت شده

پول دکتر ندارم تورو قران بگو علایمش چیه شیاف بزارم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم
وای نه یعنی بچشوبکشه

میترسم باباهه بچرو بکشه والا اینگار تعادل روانی نداره چه ابن ملجمی مشت میزنه تو شکم زن حامله؟

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1447
تاکسی تلفنی بگیر برو مگه بیابونه

پول ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم
پاشو خودت برو تف بنداز ب غیرت اون مردک یکم همت کن یکم شیرزن باش 

پول ی قرونم‌تو کیفم‌نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی زد چکار کنم کی برم تو روقران‌کمکم کن توروامام‌حسین دارم میمیرم لکه ندارم

عزیزم حتماحتماحتما بایدبری دکتر،اگه خونریزی یا لک بینی نداری نگران نشو

مامان منم سر بارداری خواهرم زیاد زده به شکمش ولی برا بچه اتفاقی نیوفتاده 

❤دنیای من دخترم😜
1391
کدوم دکتر زیر دلم سفت شده پول دکتر ندارم تورو قران بگو علایمش چیه شیاف بزارم

شوهرت کدوم گوریه؟ ببخشیدا ولی خیلی بی غیرته که ولت کرده رفته، زنگ‌ بزن پدرمادرش ،مگه بی صاحب گیرآورده آخه چرا هیچی نمیگن بعضیا که اینجوری بشه وضع

التماس دعا🙏🏻🙏🏻

لااقل الکی با سس خونی چیزی درست کن جیغ بزن بگو بچم سقط شد بترسونش خواهشا

زنگ بزن یکی بیادسراغت😒

مگه مادکتریم که چیزتجویزکنیم

ازیکی پول قرض بگیربرو

مظلوم نشین اون بچه چیزیش بشه مقصرتوهم هستی😩

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏

تا فردا صبر کن برو بهداشت محلتون 

.از ی همچین موحود وحشییی برا چی باردار شدی ؟

اینده بچه ای الان برا معاینه اش پول نیس پس فردا چی میخاد بشه ؟!

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
1442