1822
1823

بچم چیزیش نشده ۴ ماهم تورو قران باین شوهرم بحثمون شد خیلی مشت زد تو شکمم

مزخرف تر از مردا دیگ موجودی نیست😆

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

حتما برو چکاب

‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره!!!
1825

واقعا چرا حامله میشید 😐😐😳😳😳😳😳😳😳🤬🤬🤬🤬

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

برودکترازش شکایت کن تاازوحشی گری دس برداره

🌈🌈🌈💒💐💫💫💫خانما ازخدابرام برکت توی رزق بخواهید💫💫💫🌺🌺🌺🌺🌺🌺 چقدرخوب میشداگهبعضیاعقدهاشونواینجانمیوردن مواظب حرفات باش شایدبا زبونت دل یکی وبشکنی یاهم برعکس بتونی یکی وامیدوارکنی، اگرجایی حرفی زدم که درست نبودمیتونی ریپلایی کنی ومودبانه بگی   🍁🍁🍁🍁🍁حالاهم اگه میشه بادلای پاکتون برام دعاکنیدتاهرچه زودتربه ارزوهام برسم ممنون🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 الهی که همه به ارزوهاشون برسن اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم میخام دعاکنم براهممون برااونایی که مریضن،گرفتارن،خونه ندارن،ماشین ندارند،پول ندارند،خدایاهمه روحاجت رواکن،دامن همه منتظراروسبزکن خدایامعجزتونشونمون بده 

خاک تو سر شوهرت کنن 

برو همه جا جار بزن زدت تا ابروش بره 

دوست نداره طلاقت بده چرا زن حاملرو میزنه 

زنگ بزن به یه دلسوزت برو دکتر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
1826

خاک بر سره بی لیاقتش✋🏻✋🏻 خدا به کی بچه میده آخه بی لیاقت

📌 تاریخ ۹۹/۹/۹ با پسرم از ایران رفتم🛫 پیش بسوی ✈️همسرم و پدرومادرم🛬 زندگی زیباست تلاش کنید و باور داشته باشید که به آرزوهاتون میرسید🥰🧿😉🧿
1718