2726

سلام دوستان من ۲۵ سالمه از وقتی یادم میاد پریود ک شدم نامنظم بوووودم همیشه پریود میشدم اما گاهی ۳۰ روز یکبار گاهی دوماه یکبار گاهی بمحض پاک شدم دوباره میشدم همیشه بیخیال بودم فکر میکردم چیز مهمی نیست پشت گوش مینداختم مامانمم ک از من بدتر حداقل یکبار منو نبرد دکتر تا اینکه من ازدواج کردم بلافاصله اقدام کردم برای نی نی ولی نشد ک نشد دوسال اقدام کردم چقدر دکتر رقتم چقدر داروی گیاهی خوردم حتی وزنمو ۱۰ کیلو کم کردم با اینکه اندامم خوب بود قرص لتروزل میخوردم ولی اصلا تخمک نداشتم دوفاستون ال دی اچ دی سیپروترون همه چی میخوردم ولی فقط تازمانی ک داروها میخوردم خوب بودم بعدش دوباره نامنطم میشدو همچنان اثری از نینی نبود بعدش رفتم سراغ داروی گیاهیی

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته

از عرق رازیانه تا بومادران تا قطره ویتاگنوس تا قرصش تا انواع و اقسامش ک مثل زهر بود خوردم ولی بازم نتیجه نگرفتم 

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته

خوب

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون وسطا بخاطر قرصا دوبار کیست گرفتم یکبار ۷ سانتی یکبار پنج سانتی ک هرکدوم یکماه استراحت بودم بخاطر نترکه 

دوسین خوردی ؟😁

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

خب

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2706