2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا میگه جاروشارزی نگیر نمیدونم اتو پرس نخر.به جای ابمیوه گیر و مخلوط کن و خرد کن یدونه همه کارشو ب ...

جاروشارز اتو پرس زیاد بدرد نمیخوره پولش بده مخلوط کن بگیر

الانم گرونی مادرت شاید حق داره بخاطر پولش میگه، بعدا توزندگی باهمسرت همه چی میخری اینجوری همسرت چیزیم بخره قدر زندگیت وسایلت میفهمه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
جاروشارز اتو پرس زیاد بدرد نمیخوره پولش بده مخلوط کن بگیر الانم گرونی مادرت شاید حق داره بخاطر پولش ...

حالا لباسشویی و ظرفشویی و تلویزیون و یخچال به عهده شوهرمه

2728
مثلا میگه جاروشارزی نگیر نمیدونم اتو پرس نخر.به جای ابمیوه گیر و مخلوط کن و خرد کن یدونه همه کارشو ب ...

ساندویچ ساز بدرد میخوره ولی جاروشارژو اتوپرس بدرد نمیخوره من یسال رفتم خونم یبارم استفاده نکردم چیزای اضافی جامم میگیره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

واقعا وسایلی که مادرت گفته خیلی بدرد بخور نیستن

من اتو پرسی دارم افتاده یه گوشه استفاده نمیکنم 

چند کاره دارم استفاده نمیکنم 

در عوض چرخ گوشت و گوشکوب برقی که سه کاره اس و جمع و جوره خیلی به کارت میاد

همسرمن هیچی نخرییییدددد برام مادرش نزاش خرید عروسیم کنه برام😕 بهترین جهاز بردم الان میگم خاک توسرم اگه میدونستم مادرش اینااونجورین خیلی چیزا نمیبردم

اشکال نداره اتو پرس وجارووخیلی چیزای دیگه اصلا بدرد نمیخوره نخر مادرت راس میگه

من یه سال ازدواج کردم جاروشارژیمو استفاده نکردم هنوز 

اگه پول زیادی نداری سعی کن واجبات بخری بعد اگه پول موند چیزایی که دوس داری بخر 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

سعی چیزای تو دید رو خوب بخری ،مبل و فرش پرده ساعت  چیزای تزیینی خونه رو خوشگلش بخر ،نری سرویس چینی خیلی گرون بخری بعد برای مبلت کم بیاری ،چینی همممه نمیبینن ولی مبلت مثلا هر کی بیاد تو تو چشمش میاد 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

واقعا همه کاره بهتره...جای کمتری هم میگیره...خیلی چیزام بی مصرف میمونن و فقط جا اشغال میکنن .....چیزایی بگیر ک لازمه...ب نظرم ب جای چیزایی ک کارکرد ندارن یا کمه بهتره پولش تو جیبتون بمونه....توی متاهلی لازمتون میشه

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....