2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو هم باهاش نرو بیرون بگو خودت بگیر دیگه بعدشم برو باهاشون زندگی کن منم عروسی نمیکنم

😂😂😂

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

شاید از لحاظ مالی سختشونه خوبه گاهیم پدر مادرارو درک کنیم همونا رو ک میگه جنس خوبشو بخر 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

خب اگر میتونی خودت تنها برو خرید

دوستم دقیقه وقت بذار امضامو بخون لطفا 💗 دوستم اگه دوست داشتی با دل پاکت سه تا صلوات مهمونم کن تا به سه تا هدفی که دارم برسم میدونم خیلی راه درازی در پیش دارم ولی همش میترسم نکنه مشکلی پیش بیاد نتونم موفق بشم اگه دوست داشتی برای موفق شدنم دعا کن اگه وقت کردی صلوات مهمونم کن❤️💕برات دعا می کنم 💋 💋 درضمن اون بچه ای که پروفایلم گذاشتم اسم بچه آیندمه🥰 وتیکرمم تیکر رسیدن به هدفمه 🤗 ۹۹/۷/۱

مثلا میگه جاروشارزی نگیر نمیدونم اتو پرس نخر.به جای ابمیوه گیر و مخلوط کن و خرد کن یدونه همه کارشو بگیر. قاشق چنگال دم دستی هس تو خونه خودم میدم بهت. ساندویچ ساز نخر. 

2706