1345
1341

خب شاید پول نداره

و اینکه بعضی چیزا واقعا نیاز نیست که بخری

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350
1376

شاید از لحاظ مالی سختشونه خوبه گاهیم پدر مادرارو درک کنیم همونا رو ک میگه جنس خوبشو بخر 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘

مثلا میگه جاروشارزی نگیر نمیدونم اتو پرس نخر.به جای ابمیوه گیر و مخلوط کن و خرد کن یدونه همه کارشو بگیر. قاشق چنگال دم دستی هس تو خونه خودم میدم بهت. ساندویچ ساز نخر. 

1226
مثلا میگه جاروشارزی نگیر نمیدونم اتو پرس نخر.به جای ابمیوه گیر و مخلوط کن و خرد کن یدونه همه کارشو ب ...

جاروشارز اتو پرس زیاد بدرد نمیخوره پولش بده مخلوط کن بگیر

الانم گرونی مادرت شاید حق داره بخاطر پولش میگه، بعدا توزندگی باهمسرت همه چی میخری اینجوری همسرت چیزیم بخره قدر زندگیت وسایلت میفهمه

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
جاروشارز اتو پرس زیاد بدرد نمیخوره پولش بده مخلوط کن بگیر الانم گرونی مادرت شاید حق داره بخاطر پولش ...

حالا لباسشویی و ظرفشویی و تلویزیون و یخچال به عهده شوهرمه

1339