2726

با یسری از دوستامون رفتیم بیرون شام دیشب بعد آخر کار که میومدیم بیرون که میخاستیم دست جمعی عکس بگیریم همه زن و شوهر ها دست انداختن رو شونه هم من شوهرم اومد همینجوری کنارم وایساد بعد بهش میگم چرا اینکار کردی میگه خوشم نمیاد از تظاهر کردن..در صورتی که تو خونه کلی قربون صدقم می‌ره و تازه شب که اومدیم بهم گفت من خوشحالم که تو رو دارم تو خوشگل ترین خانم امشب بودی ولی اصلا حسش رو نشون نمی ده بقیه دوستامون همدیگه رو زن و شوهرها عشقم صدا میزنن او منو مامان بچه یا ++ خانم(اسمم) صدا میزنه من میگم جلو مردم خوب باش مردم عقلشون به چششونه میگه من از تظاهر خوشم نمیاد همش حس میکنم شاید خجالت میکشم بگه من زنشم یا باهام صمیمی بشه 😟😟😟بیاین قضاوت کنین لطفا..فقط لطفا کسی فهش یا مسخره نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر منم عاشقمه و. تو. خونه خیلی نشون. میده

ولی تو جمع مخصوصا خانواده اش غریبه ترین ادمع

اوایل فکر میکردم تو. جمع خطایی کردم اینقدر ازم رو برمیگردونه

ولی بعد. کلا عادی شد. برام

مامان بچه؟؟؟این کلمه یعنی اینکه تو رو فقط واسه تولید مثل میخواد....

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

همونايي ك عزيز عسلم جيگرم!صدا ميكنن.

شايد خونشون قهر و دعوا زياد باشه.

به ظاهر زندگي كسي توجه نكن.❤️

ولي خوب اين قسمت مادر بچه رو مخ بود😄😐

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

منم ترجیح میدم شوهر ایندم مثل شوهر شما باشه 

همین ک بهت میگه فلانی خانوم کافی نیس اما برا جلو بقیه خوبه ولی درعوض تو خونه جبران میکنه خوبه دیگه شما میخوای حرفا و کاراشو بکنی تو چش بقیه یا برات مهمه ک واقعا دوستت داره 

بنطر من ک دوستت داره فقط دوس نداره جلو بقیه ی کارهایی بکنه شاید فک میکنه درشانش نیس یا از مردونگیش کم میشه اشکال نداره عزیزم همین ک تو صاحب قلبیش خودش کلیه 

انشالله خوشبخت باشی

2706