2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چسبش خراب می شه که 

نه نمیشه  دوستم تا دو هفته من مرتب استفاده میکنم البته چند تا درست میکنم با هم استفاده میکنم دیگه کهنه ک شد و چسبش خراب شد دور میریزم.زود خشک میشه و رایگانه و راحت هست.فقط بالا و پایین که دستم گذاشتم طوری برش بزن ک پارچه داخلش بره.

پارچه هم میشورم بازم استفاده میکنم

2731
وقتی برنامه دستشویی بچه تو دستتون اومد پی پی که دیگه در طول روز نداشت میتونید از این استفاده کنید... ...

دستت درد نکنه من که نی نی ندارم ولی به اطرافیان پیشنهاد می دم ♥️♥️♥️♥️

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

من شده نون شب خودم قطع کنم برای دخترم ترجیح میدم پوشک بخرم و دست به این خلاقیتها نزنم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها کسی رو می شناسید با بچه نوزاد وضع مالی خوبی نداشته باشه؟ 

من یه بسته بزرگ پوشک مولیفیکس سایز ۳ و یه بسته بزرگ پوشک مای بی بی سایز ۳ دارم. باز شده. یکی دو عدد استفاده شده. بقیه دست نخورده.  تهرانم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

افرین استارتر جان👏👏

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من شده نون شب خودم قطع کنم برای دخترم ترجیح میدم پوشک بخرم و دست به این خلاقیتها نزنم

اجبار که نیست عزیزم

بعضیا هم مثل شما نیستن و انجام میدن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
اجبار که نیست عزیزم بعضیا هم مثل شما نیستن و انجام میدن

منم فقط خودم گفتم نه بقیه رو گلم.هرکسی مختار هرجوری که دلش میخواد زندگی کنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
منم فقط خودم گفتم نه بقیه رو گلم.هرکسی مختار هرجوری که دلش میخواد زندگی کنه

عزیزم خیلی خوبه ک بفکر بچه هستی...البته اینم بگم که هنوز مشخص نیست استفاده از پوشک برای کوچولوهامون لطف کردیم بهشون یا ظلم.

همه چیز تراریخته است و متاسفانه  سرطان زاست.