2703
2553
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138819 بازدید | 486 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

... من 4ساله پیش دکتر میترا کاشانی میرم...
ولی از وقتی که تصمیم به بارداری گرفتم از همون اوایل بارداری هی خواستم همزمان پیش 2-3تا دکتر دیگه هم برم...نشد...هر دفعه یه جوری بیخیال میشدم....
ولی حالا پشیمونم... (الان دیگه ماههای آخرم... تو ماه 8 ام) چون دکتر کاشانی بیمارستان لاله زایمان میکنه ... خیلی از ما دوره .. و دیگه اینکه خیییییییییییییییلی هزینشو گروووون کرده.... از هرکی میپرسم و مقایسه میکنم کاشانی از همه بیشتر میگیره ....
دوستم پارسال کل هزینش 5میلیون شد .... بیمه هم چیز خاصی نمیده... امسال که گرونتره..... ویزیتا و هزینه ها رو که اعلام کرذن کلا گرونتر شده.....
البته خودش خیلی دکتر خوبیه ... خیلی ازش راضیم ....همه دوست و فامیل پیش این زایمان کردن..... خیلی وارده ... چون از قبل هم پیشش ویزیت میشدم همین مساله باعث شد نرم یکی 2جا دیگه هم ویزیت بشم ...
ولی آخه از طرفی لاله هم خیلی دوره ... البته بیمارستانای تاپ و خوب همشون غرب تهرانن و به ما دوووور.... ........................ ولی خلاصه از شماها راهنمایی میخوام .... چه کنم ؟ یکی 2تا دکتر خوب تو بیمارستان فرمانیه که نزدیکمونه پیدا کردم .... ولی یعنی الان کسی منو میپذیره؟.................... تا آخر شهریور وقت زایمانمه............زایمان اولمه........چیکار کنم......خانمها و مامانای با تجربه لطفا راهنماییم کنییییییییید........مرسیییییییییی....
بله بیمارستان خصوصی که برید با کمال میل بستری میکنند خواهرمن روز قبل از عمل رفت بیمارستان پاسارگاد گفتند شب چیزی نخوره خود ریس بیمارستان فکر کنم دکتر محتشم زایمانش کردصبح روز عمل هم ررفت بیمارستان پرستارهاشم با ناز و نوازش خم و راستش میکردند نگران نباش
زبان استخوان ندارد ولی به راحتی استخوان میشکند
2720
دکتر گفته اندامت خوبه میتونی طبیعی زایمان کنی .. تا حالا هم اوضاع احوال من و جنین همیشه خوب بوده ... مامان و خاله هام همه طبیعی زایمان کردن ... خودمم به خاطر بهتر بودنش تمایل به طبیعی دارم ......البته کلا به زایمان که فکر میکنم خیلی میترسماااا........ ولی تو هزینه دکتر تاثیری نداره ... چه سزارین چه طبیعی دکتر کاشانی 2 میلیون خودش تو مطب دستمزد میگیره.... اگه تا 2ماه دیگه بیشتر نشه ....بیمارستان لاله هم که فکنم 3 بشه ..... بیمه مگه چقدرشو میده؟
من تکمیلی دانا دارم .... فکر نکنم چیز خاصی بده..... ...کلا 5 میلیون هزینمه... اگه بیشتر نشه ... !!! .... بیمارستانم میخوام خوب باشه ... برا همین این روزا به بیمارستان فرمانیه هم فکر میکنم... ولی خوب چون ماه 8 هستم نگرانم..و میترسم جای دیکه منو نپذیره ... ولی این طور که فری جون گفت زاهرا خصوصی ها میگیرن .........
چمیدونم والاااا..............
سلام، تاپیک خیلی خوبیه، داشتم دنبال دکتر می گشتم ، این تاپیک و پیدا کردم، منم دوس ندارم دکترم دستمزد جدا بگیره، دارم از صحفه اولش می خونم. مرسی
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
مرسی از دوستان که این تاپیک رو ایجاد کردند.
2 تا سوال دارم:
1- خانم کاشانی زاده فقط زایمان طبیعی انجام میدن؟ یعنی اگه یه نفر خودش سزارین بخواد میگه نه؟
2- خانم رضوان کاظمی کدوم بیمارستان ها هست؟؟
گر نگهدار من آن است که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... تک ستاره زندگیم، دخمل گلم 3 /3/ 93 زمینی شد و بهشت را از آن من کرد... وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2714
سارا جان شما هم دنبال دکتر می گردید؟ منم می خوام اقدام کنم، خیلی تو نی نی سایت سرچ کردم، با توجه به معیارایی که داشتم دکتر صدیقه اخوان طبیب و انتخاب کردم
البته دکتر کاشانی زاده هم یکی از گزینه هامه، ولی فک کنم پیشه اخوان طبیب برم.

کاشانی زاده اگه سزارین هم بخواهی انجام میده
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
سلام هدیه جون مرسی از جوابت اما دکتر ترانه مغازه ای بیمارستان لاله نیست و گفتی حسینی کدوم حسینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ترو خدا یکی 1دکتر خوب که دستمزد جدا نگیره تو لاله رو بهم معرفی کنه من ماه هشتمم دارم دیوونه میشم
2706