2703
2553

هنوز قلبش تشکیل نشده بعد لک بینی هرازگاهیم خون روشن ازم میاد روزی یبار همش استراحت میکنم ولی لک بینیم هی کم و زیاد میشه. بلاتکلیفم دکترم رفتم گفت برو یه هفته دیگه بیا توروخدا اگه تجربه ای دارین بهم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی نشونه خوبی نیست.من دوبار اینو تجربه کردم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
ساک تو رحم دیده شده؟

آره تو سونوی واژینالم حتی جنینم دیدن یک هفته پیش ولی بعد لک بینی ک رفتم سونوی شکمی گفت فقط ساک هست ممکنه ندیده باشه؟ آخه سونوی واژینال دقیق تره خب

2714
خونریزی نه ولی لکه بینی داشتم فرستاد منو دکتر سونو گفتمشکلی نیست قلبش تشکیل شده بهم پرزسترون400داد و ...

چه خوب عزیزم خوشبحالت واسه منم لک بینیه ولی روزی یبار اونم شب ک میخام بخابم خون میبینم 

2706