2733
2734

خیلی حوصلش سر میره نیدونم چطوری سرگرمش کنم؟تاب داره روروئک داره ولی دیگه خسته شده ازین دوتا 😏😣نمیدونم چه بازی هایی باهاش بکنم ک سرگرمش کنه سرحالش کنه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

دالی کن باهاش.

با عروسک باهاش حرف بزن جلوش تکون بده

لگو بگیر بچسن رو هم اون بزنه خراب کنه

داخل یه ظرف پلاستیکی لوبیا بریز . درشو ببند.بده تکونش بده صدا بده خوشش میاد

کاغذ بده دستش پاره کنه

بنشونش روی بالش باهاش پیتکو پیتکو کن

براش شعر بخون و صداتو عوض کن و تن صداتو بالا پایین ببر خوشش میاد

قصه بگو براش

دالی کن باهاش. با عروسک باهاش حرف بزن جلوش تکون بده لگو بگیر بچسن رو هم اون بزنه خراب کنه داخل یه ...

وای مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ممنونم 

راهنمایی خوبی بود😄😍

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ممنونم  راهنمایی خوبی بود😄😍

خواهش میکنم عزیزم 😍😍😍😍

کتاب" من دیگر ما " یکی از جلداش اسمش بازیه. میتونی اونو بگیری ببینی . کلی بازی گفته بر اساس سن بچه

2731
خواهش میکنم عزیزم 😍😍😍😍 کتاب" من دیگر ما " یکی از جلداش اسمش بازیه. میتونی اونو بگیری ببینی . کل ...

میتونم دانلود کنم؟

دالی کن باهاش. با عروسک باهاش حرف بزن جلوش تکون بده لگو بگیر بچسن رو هم اون بزنه خراب کنه داخل یه ...

چقدر بازی بلدی آفرین عزیزم😘😘

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
وای مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ممنونم  راهنمایی خوبی بود😄😍

سلام، بزارش رو شکمت قصه بگو براش بچه ها دوست دارن  

قایم موشک بازی کن ، کارد دستی درست کنید و یادش بده، تست هوش بهش بگو ولی کوچیک که فکرش باز بشع

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2738
سلام، بزارش رو شکمت قصه بگو براش بچه ها دوست دارن   قایم موشک بازی کن ، کارد دستی درست کنید و ...

سلام مرسی از راهنماییت

😯 خوب دقت نکرده بودم🙈 ببخشید 

😄😄پیش میاد..حالا خوبه تو قبول میکنی

ترسیدم الان میای میگی..::مگه چیه..همه بچه ها تو این سن این بازیا میکنن😂😂بعدشم میگی لابد بچه شما خنگه و...😂😂😂

از بس تو نی نی سایت کاربرای عجیب دیدم دیگه میترسم ریپلایشون کنم😨

چی میگی تو😤😤😤😤
😯 خوب دقت نکرده بودم🙈 ببخشید 

😄😄پیش میاد..حالا خوبه تو قبول میکنی

ترسیدم الان میای میگی..::مگه چیه..همه بچه ها تو این سن این بازیا میکنن😂😂بعدشم میگی لابد بچه شما خنگه و...😂😂😂

از بس تو نی نی سایت کاربرای عجیب دیدم دیگه میترسم ریپلایشون کنم😨

چی میگی تو😤😤😤😤
2706