2737
2734

خوب عزیز دلم این چی کار کنم و نکنم رو خیلی زودتر باید برطرف میکردی که اگر خواستی جدا شی راحت باشه برات 

نه الان با یه بچه 😒

شوهر شما از اول جربزه ی کار کردن نداشته 

چیزای دیگه که گفتی بماند 

گذرون زندگی و تحمل بار زندگی به تنهایی به خصوص الان برای یه زن خیلی سنگینه. 

من یه دوست دارم پلیسه و جدا شده 

با حقوق و خرج خونه و اجاره و اینا توش مونده 

مدام گریه میکنه 

فک میکنم شما بییییییش از حد فرصت دادی 

بازم فرصت بدی قسط یه ماهو میده باز بیخیال میشه

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=102074742]منم دیدم یکی رو عین این اقاکه میگی,زنش خودشو عذاب داده بخاطر خونه زندگیشوبچه هاش شوهرشم بیخیاااله عا ...[/QUOT

امیدوارم استاتر اینطوری نشه خودش الان یه فکری بکنه این همه پولی که ریخت پای شوهرش دست خودش بود الان همه چیز داشت

اره میدونم از اول همه چی براش فراهم بوده ولی کاش حداقل یکم چشم و رو داشت یکم معرفت و شعور داشت بازم ...

اشکالی نداره حداقل الان کمکش نکنی سرش ب سنگ میخوره و میفهمه ک چ پشتیبانی داشته،زندگی رو نمیشه همینطور تموم کرد تو ن تنها ب خودت بلکه در قبال فرزندتم مسئولی پس تا جایی ک لطمه نمیبینی سعی کن درست کنی زندگیتو اینو بدون ک طلاق آخرین راهه ن بهترین راه

ان شاءالله ک درست میشه همه چی،دخترعمه منم دقیقا مورد مشابه تورو داره تازه شرایطش ی خرده بدتره بچه شم مشکل ذهنی داره شرایط خیلی بدترشده حالا بهش گفتم ک کمتر بهش کمک مالی کن خداروشکر تا حالا شرایط بهترشده و شوهرشم مرتب سرکارش میره ،عزیزم ان شاءالله زندگی توهم درست میشه با حرفایی ک زدی من میدونم تو ی زن محکم و با اراده ای و از عهده همه چی برمیای💋

2728

مشکل از اون نیست..مشکل از شماست که مثل شوهر ندیده ها بودی..واقعا نمیدونم بعضیا بجای مغز تو کلشون چیه...؟یعنی هنوزم نفهمیدی که حق داری؟

بیچاره بچت..اونو دیگه چرا گذاشتی گیرت بیاد..اول میزاشتی تکلیف خودت مشخص بشه...والا با توجه به حرفات نمیبینم که آبی ازت گرم بشه..

چقدر بخدا حرررررررص میدن به آدم بعضی از زنا...اوووفففففف

صدبار ازش چیزای مختلف دیدی و بازم مصمم بودی واسه زندگی کردن باهاش!!

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍
2738

مشکل شما این بوده که از بچگی با مامانت صمیمی تبودی 

بنظر من مادر پدر باید با بچه هاشون مثل رفیق باشن 

شما دنبال محبت بیرون خونه بودی 

الانم دیر نشده توکل بخدا انشاءالله بهترین اتفاقات واست بیوفتع

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

بنظرم بشین چن روزی باخودت فکر کن اگه تصمیم گرفتی ازش جدا شی واقعا جداشو حتی اگه هرروزم بره سرکار.. ولی اگه تصمیم به موندن گرفتی توروخدا یه یکی دوماهی هم خودت هم مادرت بهش کمک نکنید وام نگیرید لاپوشونی نکنید. بخشش نکنید.. سنگین باش. قاطع حرف بزن و تصمیم بگیر.. یک قرون پول خرج نکن اگه پس انداز داری.. بزار گشنه شه بفهمه دنیا دست کیه.. خیلی بنظرم دیگه پرروش کردی

😐خدایییی کف کردم یعنی چی میرفتم کار تا قسط بدم؟

پس برا چی زن گرفته؟

تو این زندگی و این آقا چی دیدی ک انقدررررر صبر کردی؟

ببین خداوکیل نمیدونم چه نظری بگم خودت ماشالله نون اوری مادری وقطعا سنت از من ۲۰ ساله بیشتره عقلتم جا افتاده تر

اما عزیزم نه تنها شوهر بلکه هیییییچ کس ارزش اینو نداره حدود ۱۰ تا ۱۲ سال تموم حرصت بده

اره میدونم از اول همه چی براش فراهم بوده ولی کاش حداقل یکم چشم و رو داشت یکم معرفت و شعور داشت بازم ...

شما خیلی اشتباه کردید خب ...  اما خداومد کمک میکنه به نظرم اینجا وقت خودتونو هدذ ندید برید پیش روانشناس

2706