2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذشت تا وارد دبیرستان شدم. از اول سرم به کار خودم بود و زیاد با کسی دوست نمیشدم توی مدرسه.مسیر خونه تا مدرسه رو باید با اتوبوس میرفتم اینم بگم که از دوم ابتدایی خودم با اتوبوس میرفتم مدرسه.

خلاصه روزا از مدرسه که تعطیل میشدم اولین نفر میزدم بیرون و با اولین اتوبوس میرسیدم خونه  توی اتوبوس کم کم میدیدم که بچه های دوم و سومی چقدر با این پسرا راحتن و دارن حرف میزنن. یه چند ماهی گذشت و با یکی دوتا از بچه ها دوست شدم کم کم.دیگه با اونا میرفتم و میومدم دیرتر از مدرسه میومدم و دم ایستگاه زیاد معطل میشدیم تا برگردیم.یکی از این روزا یه پسری رو دیدم که قیافش به دلم نشست و توی اتوبوس یکم حرف زدیم و خلاصه بعد یه مدتی شمارشو بهم داد و من هرروز توی اتوبوس میدیدمش ولی زیاد حرف نمیزدیم

2728

من دارم میخونمت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

مشکل پدرت چی بود که فوت کرد؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

خلاصش کنم که دیگه کم کم بهم علاقه مند شدیم و هر روز باهم بیرون بودیم و در تماس. تا اینکه روزای آخر سال مدرسه یه روز که داشتم میرفتم مدرسه با دوستم بودم اونم با دوستش اسمش حسین بود چهارتایی میرفتیم که یکی بهمون گیر داد و دعوا شد و یارو با چاقو حمله کرد به حسین و ماهم از ترس فرار کردیم.اون روز تا زنگ آخرهمش نگران بودم و زنگ آخر از مدرسه فرار کردم و اومدم بهش زنگ زد و گفت بیمارستانه و نزدیک به نخاعش بوده ولی چیزی زیادی نیست و بخیه خورده.حدود یه ساعت بیرون موندم تا زنگ بخوره و با دوستام برگردم خونه وقتی اونا اومدن گفتم همه دنبالت بودن فهمیدن از مدرسه بیرون رفتی.

2706