2726
عنوان

پول ندارم برم مشاوره میشه بهم کمک کنید خیرشو ببینید❓❓❓❓

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مادرته اینا چیه میگی واسه خودش رفته دیگه من دخترم ۷سالشه میگم میرم جای بمون میمونه والا شما همسن منی گلم اونم ادمه باید واسع خودش باشه 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

کمکم کنید خودمو اصلاح کنم 

اکثرن ازش دلخورم ناراحتم

چون گذشته ها رو نتونستم فراموش کنم

من مثلا تو این ماجرا حق نداشتم؟

دلم خواست یکم محبت کنه و دلمو به دست بیاره بعد بره

این چند روز تموم کارها رو من قراره انجام بدم

باهام یکی به دو میکنه جای محبت

برگشت گفت چند روز حق ندارم برم و...

بدتر باعث ناراحتیم و لجبازیم شد

لطفا کمکم کنید من چیکار کنم چطور رفتار کنم زنگ زده بود باهاش سرد حرفیدم صبحش هم موقع رفتن گفتم می ...

شما خیییلییی حساسی و یجوری رفتار میکنی و حرف میزنی انگار پنج سالته

عزیزم واقعا مامانت اختیار نداره ک چندروز بره مسافرت؟ دیگ بچه ک نیستی. حالا من خودمو میخورم ب مامانم میگم چندروز برو مسافرت حالو هوات عوض شه اون اصرار داره بمونه خونه 

چون گریه کردی و نگفته گریه نکن یعنی دوستت نداره؟ رفتارت زشت و زننده ست. واسه چی اصلا گریه کردی،اصلا چرا مامانتو مجبور میکنی جایی نره. بچه ای مگ

مامانت اگ نگفته گریه نکن و بوست نکرده برااینه ک داره تلاش میکنه لوس بارت نیاره ک موفق نشده متسفانه. روخودت کار کن مامانت مشگلی نداره

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
شما خیییلییی حساسی و یجوری رفتار میکنی و حرف میزنی انگار پنج سالته عزیزم واقعا مامانت اختیار نداره ...

چیکار کنم مثلا دلخوری ناراحتی باهاش پیش میاد زود فراموش کنم تو دلم نگه ندارم

چند روز بعدش یادم میفته میگم اره فلان روز اون کارو کردی

تو اصلا بهم توجه نداریو..

لطفا کمکم کنید من چیکار کنم چطور رفتار کنم زنگ زده بود باهاش سرد حرفیدم صبحش هم موقع رفتن گفتم می ...

عزیزم خب کارداره چکار ب مسافرت اون داری آخه

واسه خودت سرگرمی درست کن مثل کلاس باشگاه و دانشگا۶ و...

چیکار کنم مثلا دلخوری ناراحتی باهاش پیش میاد زود فراموش کنم تو دلم نگه ندارم چند روز بعدش یادم میفت ...

فقط سعی کن انقد لوس نباشی. زشته. بیستو پنج سالته مث بچهای پنج ساله رفتار میکنی

اگ همه دلخوریا و ناراحتیات مثل این یکی باشه ک بیچاره مادرت

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
بعد شبش از دلتنگی واسش گریه کردم نگفت گریه نکن و... دلم شکست ازش یعنی دوسم نداره؟ برگشت گفت اخت ...

ببخشید عزیزم انقد جملاتو بد نوشتی که فکر کنم خودت هم تحصیلکرده نیستی.چند سواد داری؟

2706