2737
2739
عنوان

بچه های طلاق

451 بازدید | 43 پست

سلام کسی هست که بچه طلاق باشه.الان زندگیش چطوره؟نامدری یا نامادری دارین؟رابطتون چطوره باهاش؟

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با ناپدریم خیلییی جورم مثل رفیقیم باهم

خو اگه اونجوری که برو خداتو شکر کن پس مشکلی نیست. مطمئنم از مدیریت خوب مادرتون توی روابط بوده

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738

منم نامادریم با بچه شوهرم خیلی صمیمی هستم خاطر نیستم یه خار بشینه تو دستش....یه پسر 9ساله هست..واقعا دوسش دارم عاشقشم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
بله نه من ناپدری دارم یه خواهر. ناتنیم دارم 3سال از خودم کوچیکتره

شما باید با دانش وبینش خودتون رفتار کنید در پاره ای از اوقات ممکن نامادری یع رفتار تند داشته باشه که میتونه طبیعی باشه ولی بعضی از نامادریها عقده ای هستند

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
[QUOTE=102057882]منم نامادریم با بچه شوهرم خیلی صمیمی هستم خاطر نیستم یه خار بشینه تو دستش....یه پسر ...

ممنون

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2706