2726
عنوان

چيكار مى كنيد كه پوستتون اينقدر صاف و شفافه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14418 بازدید | 158 پست

اصلا هیچ کرمی نمیزنم جز زینک ک ب عنوان ضد افتاب استفاده میکنم و وقتی اومدم خونه با گلاب پاک میکنم،هفته ای دوبار بخور نعنا یا اویشن ب همراه اب لیمو تازه چند قطره،ماسک زردچوبه+اردنخود+گلاب+ابلیمو ، روغن بادوم تلخ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من صورتمو اصلاح نمیکنم چون زیاد موندارم فقط پیشونی و خط لب و بر میدارم فقط واسه عروسیم اصلاح کردم...فکر میکنم چون تاحالا اصلاح نکردم واسه همینه پوستم نه تاحالا جوش زده(حتی تو بارداری) نه لکه ایی دارم 

ارثیه ولی با ماسک میتونیم جوش و لک رو از بین ببریم.. اگه خیلی بخوای هزینه کنی لیزر عالیه، فیشیال پوست که ماهانه انجام میدن خیلی خوبه هرچی چرک تو پوست جمع شده رو پاکسازی میکنه بشرطی که هر ماه انجام بشه

2728
منم جديدا صورتم شده پر جوش نميدونم دردش چيه و چيكار كنم . اينم بگم خيلي عصبي ميشم و حرص ميخورم جديدا

خب بريد دكتر. همينا رو براش توضيح بدين

كاش ميشد دست اتفاق را گرفت، تا نيفتد...!
زیاد میخابی؟لباسات جه جنسن طبعت گرمه؟

طبعم خيلي گرمه

لباسام اكثرا راحت و نخي

موقع خواب هم هميشه لخت لخت ميخوابم

منطم دوش ميگيرم

و لايه برداري ميكنم كمرمو

ولي خوب نميشه😭

خب بريد دكتر. همينا رو براش توضيح بدين

وقتي حامله شدم اينجوريم . منتظرم برم پيش دكترم بگم بهش . اينجوري نبودم از بارداري تا الان

گل سرخم چرا پژمرده حالی .بیا قسمت کنیم دردی که داری .که تو نازک دلی طاقت نداری...

منم کلا بندو شمع ک اصلا جرعت ندارم بندازم پر جوش میشه صابونم گرفتم استفاده میکنم یه مدتم میفتن شامپو بچه ولی بازم صورتم صاف نشده کلا فک کنم میگن ژن خوب راست میگن علاوه بر اون پشت کمرمم جرعت ندارم دس بزنم

خدا بزرگه㋛✿
اصلا هیچ کرمی نمیزنم جز زینک ک ب عنوان ضد افتاب استفاده میکنم و وقتی اومدم خونه با گلاب پاک میکنم،هف ...

منم هیچ وقت پوستم جوش نزده،صاف و شفافم هست،اشتباه گفتم روغن بادوم شیرین روغن الوئه ورا،کلا من با راه حل های طبیعی حال میکنم،فست فود و خوراکیای صنعتی هم خونوادگی نمیخوریم منظورم کیک و کلوچه و پفک و چیپس و نوشابه هست

کسایی که گروه خونی a دارن اکثرا پوست صاف و کشیده ای دارن مگه اینکه سودا بهشون غالب باشه درون صورت لک دار میشن 

اونایی که b یا o دارن اکثرا پوست با طراوت و شفافی دارن مگه اینکه سودا بهشون غالب شده باشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706