1345
1341
عنوان

این بی بی چک هاله داره؟عکس

208 بازدید | 17 پست

کور شدم از بس نگاش کردم. دیشب زدم دیدم منفی شد گذاشتم تو دسشویی و رفتم جایی الان اومدم بندازم بره میبینم هاله افتاده...۴۴ روزه سقط کردم یعنی ممکنه اثرات حاملگی قبلی باشه؟

هرقدر دور بودی ازم، فکرت نمیرفت از سرم                              تنها امید زندگیم فقط تو بودی دخترم 💔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

هاله هم داشته باشه معتبر نيس. ديشب تا حالا!

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
1379

چرا داره ولی من فک میکنم اثر سقطته 

بهد ۴۴ روز دوباره میخوای بچه 

ب نظرم صبر کن یکم رحمت ب حالت قبلیش برگرده

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
1376
چرا داره ولی من فک میکنم اثر سقطته  بهد ۴۴ روز دوباره میخوای بچه  ب نظرم صبر کن یکم رحمت ...

نه بابا نمیخوام تا یکسال از ترس زدم اینو همش حالم بد میشد شک کردم 

هرقدر دور بودی ازم، فکرت نمیرفت از سرم                              تنها امید زندگیم فقط تو بودی دخترم 💔

اثرات سقط تا چند وقت می مونه؟دیگه حال و حوصله آزمایش دادن و سونوگرافی و این چرت و پرتارو ندارم واقعا 

نه بابا نمیخوام تا یکسال از ترس زدم اینو همش حالم بد میشد شک کردم 

مطمئن باش ک نیستی بی بی چک قبلیت ب این پررنگی بود الان زدی انقد کمرنگ شده اثراتش داره از بدنت میره بیرون خیالت راحت باردار نیستی اکه دو روز دیگه بزنی کلا همین هاله هم نمیفته دیگه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
مطمئن باش ک نیستی بی بی چک قبلیت ب این پررنگی بود الان زدی انقد کمرنگ شده اثراتش داره از بدنت میره ب ...

خداکنه😢😢😭😭😭😭 یه عالمه کار دارم اصلا بچه نمیخوام تا یکسال دیگه‌. مامانم میگه بیا بریم سونو ولی اصلا دلم‌ نمیخواد برم. ۱ % هم اگه حامله باشم بدجور بهم میریزم

1288
بی بی چک همون دقیقه اول جوابش معتبره نه بعد از چندین و چند ساعت !! منفیه

اوکی