2726
عنوان

شغل دوم میخوام بنظرتون چی خوبه؟

2027 بازدید | 22 پست

سلام من دانشجو سال اخر پرستاری ام.سال بعد ب امیدخدا درسم تموم شه طرح میرم ماهی یه ۳.۳تومنی توی طرح میگیرم.

اما این برام کافی نیست و دوس دارم درآمد بالاتری داشته باشم.

بین آرایشگری و خیاطی موندم ک کدومو شروع کنم برم یاد بگیرم؟ چون هم باید تو تهران کلی هزینه کنی و هم وقت بذاری برا همین مرددم کدومو انتخاب کنم

حس میکنم استعداد آرایشگری رو ندارم اما همه از درآمدای فوق العادش میگن.از طرفی هم خیاطیو دوس دارم هم ذهنم واسه ایده دادن مدل جدید خوبه.

اینم بگم آدمیم اعتماد ب نفس نداااارم اصلا!

یکی از دوستام گفت برو آرایشگری بعدا تو سالنت میتونی کار لیزر و میکرونیدلینگ و ژل و بوتاکس انجام بدی.گفتم مگه کسی میره آرایشگاه بوتاکس کنه :| گفت خیلیا میرن آرایشگاه انجام میدن تازه تو پرستاری دوره ژل و بوتاکسو میتونی بگذرونی و بیشتر بلدی تا کسی که بی سواده و دیمی تو آرایشگاه با اعتماد ب نفس انجام میده.

نمیدونم چیکار کنم.پیشنهادها وسوسه برانگیزه ولی اعتمادبنفس ندارم ونمیدونم کلا چیکار کنم😐

تو اول یه شعل اول به من بگو بعدش من دومی رو به تو میگم😁😁

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا بزار بیفتی تو پروسه شیفت و بیمارستان وقت شغل دوم برات نمیمونه

اما باز تاکید دارم شغل دوم داشته باشم😁 چون قصد مهاجرت دارم پول خیلی زیادی میخوام.باید پول در بیارم

دوست شما دندونی ۳ تومن میگیره😂

بله عزیزم فکر کردی نظام پزشکی حقوق میده؟طرحو باید تو تامین اجتماعی و...بگذرونی صد جور هم از سر و تهش میزنن میتونی تحقیق کنی 

حفوق خوب بعد استخدامیه در جریان باشید

بله عزیزم فکر کردی نظام پزشکی حقوق میده؟طرحو باید تو تامین اجتماعی و...بگذرونی صد جور هم از سر و تهش ...

آره میدونم.اما توی طرحم دوستام الان حداقل ۳ میگیرن. استخدام شی که اصلا بحثش جداس خصوصا تامین اجتماعی

ما یه فامیل داریم پرستاره . وقت سر خاروندن نداره گلم . شما نمیتونی ۲۴ ساعت بیدار باشی که مردم نمیتونن ارایشگاه رفتنشونو با شیفتای شما هماهنگ کنن . نهایت میتونی به نظرم کار گرافیکی بگیری

2706