2726

می خواستم بپرسم ازدواج سنتی و اینا ک ت ازدواج سنتی همو خوب نمیشناسن  بهتره اول علاقه بین دختر پسر شکل بگیره و پسر نشون بده ب دختر و این اصلا گناه نیست ؟  

ازدواج با ی ادم مذهبی چجوریه اونایی ک با ی ادم سنتی ازدواج کردن بهتون گیر نمیدن 

من شنیدم اونایی ک مذهبی ان کمتر خیانت میکنن 🌼🌼🌼🌼

من خودم خیلی از بسرای مثبت و مذهبی خوشم میاد بخاطر همین خیلی این سوالها فکرمو مشغول کردن  ممنون میشم جواب بدین😊🌼🌼🌼🌼🌼

میشه واسم دعا کنید 😊مرسی🌼🌼🌼🌼

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

با ی ادم مذهبی اشتب شد😅😅😅👆👆👆

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@shaki123     جیگر ممنون میشم یکم راهنماییم کنی🌼🌼🌼🌼🌼

ازدواج من سنتی بود و شوهرم و خودم اصلا مذهبی نبودیم و نیستیم 

دو بار رفتیم بیرون همه چیز خوب بود تا الان که ۱۵ ساله با همیم مشکلی شکر خدا نداشتیم

امیدوارم زیر سایه پروردگار برات بهترینها پیش بیاد و بهترین مرد دنیا همسرت بشه

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

هیچوقت فکر نکن ادمی که  مذهبی به نظر برسه صرف همین صفت خیانت نمیکنه دوست من  اتفاقا اون ادمی که ریگ به کفشش باشه از مذهب به عنوان ابزار استفاده میکنه و قانونی و با دست باز خیانت میکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

خیانت ربطی ب این‌چیزا نداره مرد باید ذاتش خوب باشه و چشم و دلش سیر باشه منظورم این نیس ک همه دخترا رو تست کرده باشه منظور اینه ک شعور داشته باشه زن خودش از همه بهتره 

نمیشه جمع بست ولی من دیدم طرف آخوند بوده اما با یه زن دیگه دوست بوده اینو ب چشم خودم دیدم 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

تحقیقات قبل از ازدواج واس همین گذاشتن

همسایمون انقد محجبه بودن خانمه پوشیه میزاشت و شوهرش خیلی مذهبی ولی طلاق گرفتن

علتشو نمیدونم

ولی اول یه چند جلسه واسه شناخت همدیگرو ملاقات کنین نه چه گناهی داره؟ 

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 

@sooratir    

@mahsa78    

@afsooneshoonam    

@_سااااااناااسى_    

@سوگلی_نینیسایت    

@moh133‍ 

@dokhter_paeiz

سلام برای ازدواج به فرمایش حضرت آقا امام رضا علیه السلام اخلاق و ایمان شرط اصلی هست خواهر برای اینکه مطمئن بشی طرف مقابلتون مذهبی واقعی هست تحقیقات درست انجام بدید تا خوب اطمینان پیدا کنید که فقط ظاهر نباشه ان شاءالله خوشبخت بشید

2706