1373
1341
عنوان

میخوام حتما بچم پسر بشه تروخدا بیاید

1674 بازدید | 154 پست

بچه ها من چون خودم برادر نداشتم و کلا دخترارو میبینم سختی میکشن دوست دارم حتما بچم پسر شه کلا هم یه بچه میخوام بیارم.باید چیکار کنم؟ازمایشای گرون و سرسام اور ندارم که بخوام انجام بدم نهایت یکی دو تومن بتونم برای پسرشدنه فرزندم هزینه کنم

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

برو طب سنتی رژیم بگیر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

گرمیجات مصرف کنید.از همه مهم تر ازخدابخواین فرزندی سالم وصالح بهتون عطا کنه و همون چیزی ک میخواین.

چون تاخدا نخواد برگی از درخت نمیفته

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت

هیچکدوم ازین راه های تعیین جنسیت جواب نمیده و صد در صد نیست من همه رو انجام دادم زیر نظر دکتر و نشد

اگه انقدر برات مهمه حتما آی وی اف کن ولی خب اونم هزینه داره 

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن 🌳🌵 نه میشه از میوه شون خورد 🍎🍐 نه زیر سایشون نشست 🙃
1376
1226
1339