2703
2553
عنوان

زردی نوزاد ۱۲ روزه

839 بازدید | 13 پست

سلام پسرم ۳ روزه بود زردی گرفت دستگاه اوردیم پایین اومد دوباره بالا رفت و شد ۱۸ حالا امروز شده ۱۵ دوباره دستگاه اوردیم حجامت پشت گوش هم انجام دادم فقط زردی چشمش رفت تو رو خدا اگه کسی راهکار داره بگه خسته شدم 

اولا باید ببریش بیمارستان بستری شه...خطرناکه روی مغز بچه تاثیر میزاره

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت عرق نعنا زیاد بخور تا شیرت خنک شه تند تندام بچه رو شیر بده

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2456

ببرش ختنه کن زردی سریع میاد پایین ماهم بچه خواهرشوهرمو ختنه کردیم الان زردی نداره امروزم از چله درومده

2714
اخه خیلی خیلی کوچیک و ضعیفه

الان راحت تری تا بزرگ شه اتفاقا زودترم خوب میشه

ن سنش خیلی کمه برا ختنه باید حداقل از ۲۰روز ب بعد باشه ک یکم جون داشته باشه من ۲تا پسرم رو تو ۲۳روز ختنه کردم..پسر کوچیکم تازه ب دنیا اومده ۲۳روزی ختنش کردم

برای خوشبختی بچه هام صلوات..ممنون

عزیزم شیر خشت از عطاری بگیر یه نخودش رو با سه چهار قاشق چای خوری آب جوشیده حل کن از صافی رد کن روزی2باربده به بچه؛برگ سنا و گلسرخ هم از عطاری بگیر یه قاشق غذا خوری از مخلوط این دو تا رو دم کن یه قاشق چای خوری روزی یه بار بده نی نی(دل پیچه و بیرون روی میگیره که زیاد شدن دفعش فوق العاده برای خارج شدن زردی از بدنش مفیده )

مدفوعش باید کاملا زرد بشه؛اگر شیرت کمه شیر خشک هم کمکی یه مدت بده مثلا نان1 تا زود به زود شکمش کار کنه،گرمی نخور فعلا؛عرق نعناهم گرمه دیدم بچه ها نوشته بودن بخور

خودتم عرق کاسنی و شاطره و آب انار و کاهو زیاد بخور

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏

تا می تونی لباساش سبک کن به هیچ وجه نباید گرمش کنی 

ختنه هم موثره

پسر من تا دوماهگی زردی داشت اوایلش ۱۶بود که سه روز دستگاه اورد رو یازده بعدش قطره شیرخشت دکی داد چندان اثر نکرد دوباره رفت بالا دکتر عوض کردم زمانی که بچم بیست روزه بود گفت دیگه هیچی بهش ندم عدد زردی ۱۴بود گف یه هفته دیگه بیارمش که درست بعد ختنه اومد پایین معمولا سن نوزاد بالاتر بره خطر زردی کمتر میشه حالا شما به متخصص مراجعه کنید بهتره