2726
عنوان

اعدامیا میرن جهنم‌یامیرن برزخ؟قاتلا چی؟مقتولا ک مردن چی

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 103 پست
یکی من رو ناحق زد همون موقع گفتم حساب ب قیامت پیش خدا باید جواب بدی فقط خندید خیلی زود فوت کرد فقط ...

گناه داره ببخشش 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
اتفاقا اینجوریم هس مگ الکیه  منک از حقم نمیگذرم بی عدالتیه اگ اون بدی کرده و بره تو بهشتم  ...

عزیزم خدا اینقدر میبخشه ک شیطان هم طمع میکنه به بخشش خدا خدا راضیت میکنه بالاخره اونم ک دلتو شکونده گناهکار نطلق ک نیست ی جایی ممکنه یکی از ائمه شفاعتش کنه تو رو راضی کنن و   . 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب چرا باید دروغ بگم  اره چند سال پیش مردم و زنده شدم تا تونل نور رفتم و برگشتم

614 هستی؟؟؟؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728
ی دلیل توجیهی میخام‌برای شاگردم براشون گلاس جبرانی گذاشتیم مرور درس های سال بعد سوال کرده‌میخام‌جواب ...

کجاش سخته همه بعد مرگ تو برزخن مگه حساب وکتابی شده که برن بهشت یا جهنم همه تو برزخن ولی اونایی که اعمالشون خوب بوده حال وروز بهتری اونجا دارن واونایی که نداشتن حال وروز بدی دارن تا برسن به روز قیامت تا حسابرسی بشن

😂 نه پسر عموشم کاربریش پوکید😂

😂😂گفتم شاید یه تونلی دیگه هم پیدا شده تو سایت

پس خودتی

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

جهنمیا میرن جهنم برزخی بهشتیا میرن تو بهشت برزخی منتظر میمونن تا قیامت برپا بشه جهنم برزخی بسیار سخت میگذره بهشون انگار که هزاران ساله مردن ولی تو بهشت برزخی خیلی خوش میگذره بهشون انگار که تازه مردن دیدی بعضی مرده ها میان تو خواب میگن جامون خوبه  اونا بهشت برزخی هستن بعضیا هی میان تو خواب مثلا میگن گشنمونه اونا جاشون خوب نیست منتظرن خیرات براشون بفرستی بار گناهشون کم بشه بعد که یه نفر میمیره مثلا میره بهشت برزخی اونجا اشناهاشو میبینه سلام علیک میکنه میگه فلانی کو میگن ءءء مگه اونم مرده میگه اره خیلی وقته مرده بعد میفهمن تو جهنم برزخیه که همدیگه رو ندیدن اینارو بابابزرگ خدابیامرزم برام تعریف میکرد خیلی عالم بود زمان مکتب خانه ها معلم مکتب خانه بود قران و دینی درس میداد الانم پسر عموم یکی از بهترین استاد دینی قران دانشگاه تهرانه از پدربزرگمون به ارث برده خخخ

ی دلیل توجیهی میخام‌برای شاگردم براشون گلاس جبرانی گذاشتیم مرور درس های سال بعد سوال کرده‌میخام‌جواب ...

خب میرن برزخ هممون که میمریم یه عالمی بین بهش وجهنم منتظر میمونیم تا قیامت شه به اعمالمون رسیدگی شه

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
  همه با هم تو بهشت خوش میگذرونیم خیالتون راحت

نه من میخوام برم جهنم اخه همه خوشگلا تو جهنم اند مثل انجلینا جولی و ...😂😂😂

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

تا قبل قیامت همه تو برزخن و هیچکی بهشت و جهنم نمیره ولی تو برزخم یه حالتی مث بهشت و جهنم داره بعدش این اعدامیها بقیه گناهاشون مث بقیه محاسبه میشه ولی گناه قتلشون پاک میشه چون قصاص شدن در دنیا

2706