2733
2734
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 185 پست
خب اره پکل محصولشو میتونن بدن.حقوق دیگه ای هم دارن؟که باهاش زندگی رو بگذرونن؟اگع اره که خیلی خوب میش ...

منم بدم میاد بخدا

دلم میسوزه

تازه سفر ک میرن هم باز مامانش از صبح کار میکنه و غذا میپزه

اره حقوق دارن

و داداشاش ک باهاش زندگی میکنن هم مقداری کمک میکنم برای غذا

وضعشون معمولی ولی میتونن مقداری به ما بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره😂😂😂😂

بهت هی گفتم فحش نده ها گوش ندادی😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
این دختر کاملا میدونه چی میخواد و حاضرم نیست کوتاه بیاد برادر شما باید عاقل باشه و شرایط خونوادشو بس ...

خب منم همینو میگم.میگم ما که توقع نداریم از خواسته هاش کوتاه بیاد خب منم خیلی چیزارو میخوام .ولی من هیچ وقت نمیرم با پسر هم سن و سال خودم که هیجی نداره دوست بشم وابستش کنم بعد پامو بذارم رو خرخرش.به نظرم اونم که قصد ازدواج داشت از اول نباید با داداشم دوست میشد.داداشمم وقتی دید این میخواد داداشم هرچی زودتر بره خواستگاریش و همه چی هم داشته باشه باید همونجا شرایط خودشو نگاه میکرد متوجه سختی ها و مشکلات این راه میشد بیخیال میشد رابطه رو.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2728