2726
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 185 پست
منک چقد بیخیالم .میگن طلا میگم کم  میگن خونه بزرگ میگم کوچیک  میگن وسایل گرون میگم نمیخو ...

نه عشقم حیلیم خوبی

من اگه دوباره برگردم به روزای اول زندگیم به جای جهیزیه سنگینی که خریدم سبک میگرفتم پولامو باشوهرم میذاشتم رو هم و یک خونه میخریدیم

الان خونه مستقل رهن کردیم هاا ولی اگه میخریدیمم خیلی خوب میشد 

اره دقیقا..منم پدرشوهر و دوتاخواهرشوهرم هستن ولی دقیقا فقط زندم..نه دلخوشی ای نه....

الان که هجده ساله خانه دارم ازلحاظ مالی خداروشکرخوب شدم اماهمش ميگم اول زندگی هیچی نفهميدم کلا سخته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون موقع گفت خونه میگیره عروسی میگیره دیکه خنگ ک نبودم الان داره میگه این شرایطو

عزیزم برشکست شده؟یا مثلا بیکاری چیزی شده؟رو چه حسابی اونموقع گفته هم عروسی میگیرم همه خونه حالا میگه نمیتونم بالاخره باید ی حساب کتابی کرده باشین .چه اون که گفته میتونم چه شما که باور کردین

2728
من عروسی بزرگ ک نمیخوام 

عزیزم کوچیک و بزرگ نداره

پول همونو بگیر خونه رهن کن یه عمری راحت زندگی کن

لباسای آزاد بیرون رفتن مدل پوششت مدل آرایشت غذا خوردنت بحث و دعوا شوخیاتون

همه اینا اگه تو خونه خودت باشی به خودت مربوطه اما اگه تو خونه مادر شوهرت باشی به همه اونا مربوط میشه و تو زندگیت دخالت میکنن.دیگه صلاح خویش خسروان دانند

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
وقتی طرف انقد بی قیده بی هیچ عنوان حاضر نشو باهاش بری زیر یه سقف و تا این حد خودتو کوچیک کنی،سفت جلو ...

از بی پولیه

دلم میسوزه براش

ولی نمیتونم برم با خانوادش

بهش گفتم بیا شهر کوچکتر 

عروسیم ک بزرگ نمیخواد

اکه عروسی نگیره خانوادم نمیزارن

چون شرطشون بوده

ن میتونی باشوهرت راحت حرف بزنی ن شوخی جن سی نه لباس تحریک امیزی نه بغلی ن  بوسی ن  میتونی ...

فکر کن بخوان رابطه داشته باشن کسی نبینه برن زیر لحاف بعد خواهر زاده های شوهرش بیان لحافو   بدن بالا یواشکی از زیر لحاف نگاهشون کنن😂😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خدايي اين شوهراي عتيقه رو چرا انتخاب ميكنيد؟! الان دلت  خوشه شوهر داري؟! شوهرت خودش نباي ...

فک میکنی روز اول میگن. ببین روز خواستگاری اینجور آدما با چ کبکبه دب دبه ای میان.جاشونو ک سفت کردن یکی یکی میزنه بیرون. خداخیرشون نده ک دختر مردمو گول میزنن و با دروغ جاو میرن

عزیزم برشکست شده؟یا مثلا بیکاری چیزی شده؟رو چه حسابی اونموقع گفته هم عروسی میگیرم همه خونه حالا میگه ...

اینو فراموش نکن که همه چی روز به روز داره گرون تر میشه و همه ی برنامه های آدمو بهم میریزه.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بعنی پولش به یه سوعیت کوچیک تو پایین شهرتونم نمیکنه؟طلا بفروش اما حتما یه سوعیت یاپارکینگم که شده اجارهبکن عزیزم

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
از بی پولیه دلم میسوزه براش ولی نمیتونم برم با خانوادش بهش گفتم بیا شهر کوچکتر  عروسیم ک بز ...

به خوانوادت بگو دوس ندارم پیش مادرش زندگی کنم پدر مادرت مطمئنا بخاطر راحتی دخترشون بیخیال عروسی میشن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706