2410
2553
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 185 پست
استارتر وضع مالي همسرم و وضع مالي خانوادم اوكي بود دغدغه مالي نداشتم و ندارم شكر خدا روزي مياد برامو ...

عزيزم شوهر شما با شوهر اين خانوم زمين تا اسمون فرق داره وقتي ب استارتر گفته همه اومدن خونه مادرم تو هم بيا تا ته شخصيتشو ميتوني ببيني من واسه همچين ادمي ك ميزنه زير حرفش از همچين خواسته اي نميگذرم و خونه مستقلم ميخوام اگرم نتونس بفرما بره چون دروغ گوعه با صداقت نيومده جلو

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
اون موقع گفت خونه میگیره عروسی میگیره دیکه خنگ ک نبودم الان داره میگه این شرایطو

وقتی طرف انقد بی قیده بی هیچ عنوان حاضر نشو باهاش بری زیر یه سقف و تا این حد خودتو کوچیک کنی،سفت جلوش وایسا بگو بلید هرجور شده خونه بگیری،یا اینکه عروسی نمیکنم،بالاتر از سیاهی ک رنگی نیست،

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که میگی نباید جهیزیه ببرم

خب یک جهیزیه کمتر بردار خیلی کم ولی بقیه پولش رو از خانوادت بگیر

به شوهرتم بگو چیزای مهم رو فقط بخره و بقیه پولش رو بذارین روهم پولاتون رو یک خونه رهن کنین ولی روی کاغذی چیزی یاداشت داشته باشید که مثلا انقد پول رو شما دادید حتی توی محضر...

2720
عزیزم فقط رابطه جنسی نیس ک  اخرش بحث بین زن و شوهر پیش میاد اونا هی دخالت میکنند  میخوای ...

از همه مهمترم پوشش ولباس راحتیه.

آرزوته لباسای  باز وکوتاه بپوشی،ولی نمیتونی.چون برادر شوهرات هستن وشوهر خواهر شوهرت.مجبوری همش خودتو بپوشونی هیچ جات معلوم نباشه

خدايي اين شوهراي عتيقه رو چرا انتخاب ميكنيد؟!

الان دلت  خوشه شوهر داري؟!

شوهرت خودش نبايد اين پيشنهاد رو بده 

مگه  سال ١٣٢٠ هست كه همه دور هم تو يه اتاق زندگي ميكردن؟!😶🙄

2714
عزيزم شوهر شما با شوهر اين خانوم زمين تا اسمون فرق داره وقتي ب استارتر گفته همه اومدن خونه مادرم تو ...

عزيزم حق با شماست😂 اما شخصيت شما هم قطعا با شخصيت استارتر خيلي متفاوته 

اخه ايشون نيومده تصميمشو براي ادامه زندگي با هميرش بگه با وجود همه چي 

ميگن تو زندگي دسته جنعي چطور برم حموم واسه غسل😑عروسيم دلم ميخواد بگيرم 

از اين جهت گفتم عزبزم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
من عروسی بزرگ ک نمیخوام 

چند سالته؟شوهرت چند سالشه؟؟؟؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
عزيزم حق با شماست😂 اما شخصيت شما هم قطعا با شخصيت استارتر خيلي متفاوته  اخه ايشون نيومده تصمي ...

چي بگم والا

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
اصلا نمیرم میگم بریم شهر کوچیگ

ن میتونی باشوهرت راحت حرف بزنی ن شوخی جن سی نه لباس تحریک امیزی نه بغلی ن  بوسی ن  میتونی لم بدی ب شوهرت ن میتونه رو پاهات دراز  بکشه ن رابطه درست حسابی ن حموم درست حسابی ن غذای درست حسابی ن گشت وگذار درست حسابی برای هر کاری هرچیزی شریک داری تو این خونه

اگ میتونی بااینا کنار بیای چرا ک نه برو😶😶😶😶

تازه ب نظرم شوهرت جوگیره  اخلاقش پیش اونا فرق میکنه تا خلوتتون

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
از همه مهمترم پوشش ولباس راحتیه.  آرزوته لباسای  باز وکوتاه بپوشی،ولی نمیتونی.چون برادر ش ...

دقیقا من پنج روز مادرشوهرم اومد خونمون عصبی شده بودم چه برسه با این همه آدم تو یه خونه باشم

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

اسی نگفتی طلا داری؟کجا میخواین خونه بگیرین؟چقدر الان پول داره؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706