2726
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 185 پست
اون موقع گفت خونه میگیره عروسی میگیره دیکه خنگ ک نبودم الان داره میگه این شرایطو

يني دروغ گو بوده؟؟؟گفته دارم الان ميگه ندارم؟؟؟خانواده ي داغونشو ك ديده بودي حالا چند سالشه

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون موقع گفت خونه میگیره عروسی میگیره دیکه خنگ ک نبودم الان داره میگه این شرایطو

اول زندگیته میخوای راحت لباس بپوشی نمیتونی همش باید خودتو بپیچی بعد شوهرتم همینجوری عادت میکنه آخرشم با اینهمه مشکلات ببخشیداااا میشی مثل خانومایی که میان اینجا تاپیک میزنن هیچی از زندکیم نفهمیدم شوهرم فلانه مادرشوهرم اونجوریه...

بیخیال عروسی شو تا زندگی راحتی داشته باشی نه هر روز پشیمونی و غصه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

استارتر وضع مالي همسرم و وضع مالي خانوادم اوكي بود دغدغه مالي نداشتم و ندارم شكر خدا روزي مياد برامون 

اما عروسي نگرفتم!چون خانوادم مخالف بودن با ازدواجم در نهايت فكر كردن با شرط اينكه فلاني رو انتخاب كني عروسي در كار نيست فكر ميكردن پا پس ميكشم 

نكشيدم!شوهرم پول ده تا عروسي رو داشت و برام هزينه هاي ديگه كرد 

تا امروزم ك چهارسال گذشته غصه دار نشدم از بابتش 

من الان فقط ٢١سالمه دخترخوب

خواستم بگم بزرگ شو 

عقلاني فكر كن 

سه حالت داره :جدا بشي،عروسي بگيري بري خونه مادرشوهر،عروسي نگيري بري رهن بشيني 

منطقي ترينش حالت سومه ك گويا شما هنوز نميتوني از خواستت براي ارامشت بگذري پس قطعا فردا تو زندگي مشتركت تو اون خونه هم درگير هزار مسئله اي چون شما فقط مو رو ميبيني نه پيچش مو 

به فكر ايني تو زندگي دسته جمعي هرروز بري حموم سختته زشته😐😐😐در صورتي ك اين يك هزارم مشكلاتتم نخواهد بود

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728

بخدا قسم اسکرین از این تاپیکت میگرم و نگه میدارم اگه روزی بری پیششون و تاپیک این قسمت زندگی سخت با مادر شوهرو بزنی عکسا این همه پست و که میگیم نرو رو میزنم تو سرت😠😠😠😠😠😠😠وایییییی به حالت بری پیششون زندگی کنی ما تجربه کردیم و تو زندگی زناشویی و مادرشوهر چند پیرهن پاره کردیم ولی تو هنوز تجربشو نداری.

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
من اصلا حوصله بچه هاشون ندارم مادرشوهر به کنار

من تو خونه ی 400 متری خونه مادرشوهر طبقه بالاش کاملا مستقل و هیچکس هم خونشون نیس سه تا برادرشوهر مجرد دارم که اونا اصلاا خونه پیداشون نمیشه

اما دوست دارم دربیام

مستقل بودن یه چیز دیگه اس

ابجی نرووووو

والامنش که تک عروس بودم خواهرشوهرام ازدواج کرده بودن سختم بود حالابااین شرایط فکرمیکنه ميتونه اونجا ...

اره دقیقا..منم پدرشوهر و دوتاخواهرشوهرم هستن ولی دقیقا فقط زندم..نه دلخوشی ای نه....

میشه برای مستقل شدنم و رفتنم از خونه ی پدرشوهرم یه صلوات بفرستین؟😔ممنونم😔
بخدا قسم اسکرین از این تاپیکت میگرم و نگه میدارم اگه روزی بری پیششون و تاپیک این قسمت زندگی سخت با م ...

😂😂😂😂😂اسکرین بگیر حتما اون روز منم تگ کن،چون هر چی بهش میگیم حاضر نیست از عروسیش بگذره و فقط مشکل اصلیش اینه که روش نمیشه غسل کنه...

زندگیو به این چیزا میدونن بقیه مشکلاتشو نمیبینن 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چون روم نمیشه

دغدغت نشه والا بااون جمعیت نمیتونید نزدیک هم شید چ برسه رابطه .بخواد هم بیاد جلو به بهونه ای دورش میکنن

تازه سرو صدا ک تعطیل 

چ برسه غسل

رابطتتن اگ هفته ای دو سه بار بخواد باشه فوقش میرسه یه بار اونم با استرس ک کسی نشونه نبینه و....

اگ بچه هاشونم پیش شما نخوابونن😉😉

اگ بزارن اصلا پیش هم بخوابید  اول میگن عروس دومادن یکی دوهفته جاتونو بغل هم میندازن بعدش .....

دیدم ک میگماااا

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
اصلا قبول نمیکنم اصلا روم نمیشه شب عروسی برم تو همیچین خونه ای

شب عروسی هست  شوخی با همسرت. لباس راحت پوشیدن .تا صبح بیدار موندن. تا لنگه ظهر خوابیدن .بد موقع گرسنه شدن .شاید تو غذایی که میخا بخورن و دوس نداشتی اونوقت من اینجا چه گلی بگیرم به سر هااااااااااا نررررررو سمیه تو رو خدا نرو پیششون

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

استارتر طلا و اینا داری؟کجا میخوای خونه رهن کنی؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706