2703
2553
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 185 پست

عزیزم عین یه خواهر دلسوزانه یه چیزو بهت میگم گوشکن یه کلام قاطعانه بگو نه.از عروسی گرفتن بگذر و خونه جدا رهن کن ولی پیش مادرشوهرت نرو اونم با این همه مشکلاتی که تو گفتی دارن

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هر راه حلی رو رفتی برو،فقط خونه مادرشوهر نری که واقعااا پشیمون میشی و درصورت رفتن به اونجا بسیار جنگ ودعواها و جوش وغصه ها درانتظارت خواهدبود

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2714
چرا اون موقع گفت اصلا خونه بابام نمیرم حالا میگه همه اومدن پیش مادرم تو چرا نمیای

تو شهري كه همه كج راه ميرن به اوني كه راست راه ميره ميخندن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چرا اول خودشم گفت من میخوام مستقل باشم الان میگه ندارم 

خواهر جان نزار از همین روز اول حرفشو عوض کنه .

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
چرا اون موقع گفت اصلا خونه بابام نمیرم حالا میگه همه اومدن پیش مادرم تو چرا نمیای

چقد پر روعه اين بشر 

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

یااااااا ابلفضل خونه مادرش خونه قمر خانومه.با این اوضاع اون مجرده ام حساب کن زن بگیره بیاد ور دل شماها نری هااااااا رفتی ام نیا اینجا تامیک بزن بدبخت شدم چیکار کنم ببین ی نفر واسه نمونه بهت نمیگه برو

اولا صبر کمین و یکم دیرتر عروسی بگیرین 

دوما خودتم اگ‌میشه کتر کن بزار روی خرج عروسی و خونه 

سوما شرایطشو اگ دارین قرض بگیرین بعدا بدین 

چهارما عروسی رو جمع و جور بگیرین ک زیاد نشه هزینش 

و اخر اینک ب هیییییچ وجه قبول نکن ک بری اونجا ....

2706