1421
1411
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 185 پست
خب اره پکل محصولشو میتونن بدن.حقوق دیگه ای هم دارن؟که باهاش زندگی رو بگذرونن؟اگع اره که خیلی خوب میش ...

منم بدم میاد بخدا

دلم میسوزه

تازه سفر ک میرن هم باز مامانش از صبح کار میکنه و غذا میپزه

اره حقوق دارن

و داداشاش ک باهاش زندگی میکنن هم مقداری کمک میکنم برای غذا

وضعشون معمولی ولی میتونن مقداری به ما بدن

اره😂😂😂😂

بهت هی گفتم فحش نده ها گوش ندادی😂😂

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

این دختر کاملا میدونه چی میخواد و حاضرم نیست کوتاه بیاد برادر شما باید عاقل باشه و شرایط خونوادشو بس ...

خب منم همینو میگم.میگم ما که توقع نداریم از خواسته هاش کوتاه بیاد خب منم خیلی چیزارو میخوام .ولی من هیچ وقت نمیرم با پسر هم سن و سال خودم که هیجی نداره دوست بشم وابستش کنم بعد پامو بذارم رو خرخرش.به نظرم اونم که قصد ازدواج داشت از اول نباید با داداشم دوست میشد.داداشمم وقتی دید این میخواد داداشم هرچی زودتر بره خواستگاریش و همه چی هم داشته باشه باید همونجا شرایط خودشو نگاه میکرد متوجه سختی ها و مشکلات این راه میشد بیخیال میشد رابطه رو.

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑
1401